Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkman

psycholog w uk

Polecane posty

Gość kkkman

Witam, czy ktos z was byl moze u psychologa w UK? Napiszcie prosze ile trzeba czekac na pierwsza wizyte, czy wymaga to skierowania od gp, itd...bede wdzieczna za wszystkie informacje a najbardziej te od ludzi z Manchesteru i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsssdssd
musisz isc do gp..ten pogada dsobie z toba i jak podasz odpowiednie argumenty to da ci skierowanie...to nie polska ze masz wszyztko CO ZECHCESZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha100
wywal swój problem tutaj - kafeterianki pomogą ci go rozwiązać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionawczasie
kkkman, byłaś już u tego psychologa? Napiszesz coś, polecisz? Ja też potrzebuję z kimś porozmawiać, w sensie z psychologiem. Na razie znalazłam coś takiego: http://www.sensity.pl/uslugi-online/psycholog-online/polski-psycholog/ Czy któraś z Was korzystała z porad psychologa przez internet albo telefon? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, czy moze ktos z Was zechcialby mi pomc w badaniu do mojej pracy magisterskiej? Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia Kilinczna i Psychologia Społeczności (MSc in Clinical & Community Psychology) na University of East London. Moja praca magisterska dotyczy tego jak Polacy mieszkajacy w UK mysla o zdrowiu psychicznym i pomocy psychologicznej. W związku z tym poszukuje osob w wieku 30-40 lat, które urodziły sie i wychowały w Polsce i które obecnie mieszkają w Londynie. W szczególności poszukuję osób, które przyjechały po rozszerzeniu Unii Europejskiej w 2004 i które mieszkają w UK od przynajmniej roku. Badanie to będzie miało formę ok 30 minutowego wywiadu-swobodnej rozmowy i będzie miało miejsce pierwszej polowie lipca. Aby wziac udzial w badaniu nie musisz miec zadnej specyficznej wiedzy ani tez wlasnych doswiadczen zwiazanych z problemami ze zdrowiem psychicznym. Nawet jezeli masz takie doswiadczenia, nie bedziesz musial/a o nich mowic jezeli nie chcesz. Cały zgromadzony materiał oczywiscie posłuży tylko do celów naukowych. Nie potrzebuje znac Twoich danych osobowych. Jedyne dane o jakie zapytam to wiek, od kiedy mieszkasz w UK i bardzo ogolnie jaka prace wykonujesz (mozesz np powiedziec 'jestem ksiegowa' albo 'pracuje w centum handlowym', nie bede pytac gdzie konkretnie pracujesz) Osoby, które byłyby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu proszę o kontakt pod adresem email: polacy_w_uk_badanie@hotmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobrego specjalistę w Londynie Franciszek Bartkiewicz, przyjmuje w polskiej przychodni w Londynie i Bristolu. Bardzo dobre podejście do pacjentów i jest naprawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×