Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaczka21818282882

Spostrzezenia na temat zwiazkow Polka Obcokrajowiec od Polki

Polecane posty

Gość polaczka21818282882

Powiem Wam tyle: bylam w zwiazku z norwegiem i angolem oraz ukraincem i ruskim moral taki: norweg i angol roznica kulturalna nie do pokonania z ukraincem i ruskim spoko, podobna mentalnosc i zrozumienie, wartosci itd. Polki szukajcie slowian: polakow urkaincow ruskich a nie niszczycie nasza slowianska krew!! ANgol niemeic skandynaw zawsze bedzie mial was za gorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Polacy i ruscy uważają swoje kobiety za coś gorszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz mi nie pasuje wschodnio-europejska mentalnosc. Jedyne wartosci ktore sa dobre w polskiej kulturze to rodzinnosc. Jednak podzial rol w zwiazku na meskie i damskie (np kobieta w kuchni a facet do pracy) to juz nie przejdzie u mnie. Bardziej dogaduje sie z Anglikami niz z rodakami. I co masz na mysli ze uwazali cie za gorsza? Dlaczego bylas z nimi w zwiazku skoro tak cie traktowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież "polaczka21818282882" to jakiś frustrat który sam by chciał mieć Norweżkę ale żadna go nie chce. Zazdrość aż bije po oczach. Ja jestem w związku ze Skandynawem i nie ma żadnych różnic, za to z Polakami, Ruskimi czy Białorusinami bym się nie dogadała, bo ta średniowieczna mentalność jest właśnie nie do pokonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak podzial rol w zwiazku na meskie i damskie (np kobieta w kuchni a facet do pracy) to juz nie przejdzie u mnie. xxx i jeszcze jedna cecha Polaka - zamknąć kobietę w kuchni przy garach, nie pozwolić iść do pracy a jednocześnie wyzywać od pasożytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo polak chce rodzine a kasy na nia nie ma i euforia sie konczy po maciezynskim oj znam ja te numery na szczescie jestem zoa skandynawa i mam prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja jestem z Niemcem i tez nie narzekam :-D Nie ma miedzy nami zadnych problemow wynikajacych z roznic kulturowych, dogadujemy sie super. Natomiast Wschodnioeuropejska mentalnosc (mowiac bardzo ogolnie) dziala mi niesamowicie na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalnosc pl jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki i reszta ze wschodu nie leci na frajerów z kafeterii ale na paszporty UE i hajs . Powinni to wykarbować tutejszym facecikom na przyrodzeniu . Potem złudzeń by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielenie takie że na zachodzie kobiety Polaków nie chcą :O Brat ma żonę hiszpankę ja też z jedną hiszpanką się umawiałem przez krótki czas jak pomieszkiwałem u niego w hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Hiszpanki lubią Polaków . Ale nie zakompleksionych kafeteriuszy lecz prawdziwych menów najlepiej typu przeciwieństwo przeciętnego Hiszpana . TJ postawny wysoki jasna karnacja, najlepiej blondyn naturalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ukrainki i ruskie ladne ... maja chyba to ladne to maja miedzy nogami a ich styl powala na kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w zwiazku z Norwegiem.Uklada nam sie bardzo dobrze od czterech lat.Nie ma wielkich roznic kulturowych.Mamy podobne podejscie do zycia.Podzial rol w domu niby jest.Ja glownie gotuje i sprzatam,on wymienia kola w samochodach czy tez cos naprawia.Ale nie ma tragedi gdy nie mam czasu ugotowac i posprzatac bo wtedy on sie za to bierze.Ja natomiast kol nie wymieniam nigdy;-).Zwiazek calkiem inny niz z Polakiem.Bez presji ze musisz cos robic.Jak jest ugotowane to jest,jak nie ma obiadu to albo sam robi albo zamawia cos na wynos.Nie ma wymowek,pilnowania.Kupuje sobie co chce,zyje jak chce,robie co chce ale jestemy razem bo tego tez chce:-).Cieply,czuly z poczuciem humoru.W lozku dba o mnie nie o siebie. Nie wiem czy to kwestia narodowosci.Bo pewnie w kazdym kraju mozna znalesc takiego faceta.Wszyedzie tez mozna znalesc oboiboka co pije i bije.Nie mozna generalizowac.Kazdy zasluguje na taka druga polowke na ile jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy akurat sa fałszywi do szpiku kośc*****eknie sie na kilku przejechalam ale norwedzy sa cudowni :) nie śmiali ale dobrzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahah imponuje ci facet co wymienia ciagle koła w samochodach :D masz widac wysokie zyciowe wymagania uehehehehheheheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do garów c****a :D tam wasze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcow bardzo lubie za to z Polakami nie umiem sie dogadac. I zawsze tak bylo. Kazdy Niemiec jest czysty, w domu umie sam wszystko zrobic, matka go opieprza jezeli sika na stojaco :D wiec od dziecka nauczony inaczej :D A zreszta jak toaleta brudna to sam wyczysci. Lubia gotowanie, seks jest na luzie, dbaja o partnerke :D Ogolnie fajna narodiwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam meza Niemca i potwierdzam ze sa super :D Tylko trzeba poznac takiego z wyksztalceniem, na pewnym poziomie a nie jakiegos milosnika swinger klubow z bylego DDR i po zawodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa spoko ale jeśli pracujesz , utrzymywać Cię nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie słowiańska mentalność nie odpowiada - równouprawnienie w związku, a nie pan i władca na dachu garażu. Dlatego mam Brytyjczyka. Nie żyję w wiecznym stresie, czy zadowolę pana i władcę. Chcę, to gotuję, nie chcę, nie gotuję. Nie ma ciśnienia na 5 dzieci, spokojnie mogę chodzić do pracy, a po - położyć się i odpocząć. Nie muszę latać ze ścierą i talerzem. I to jest właśnie raj w moim mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam Brytyjczyka (z pochodzenia), ale równouprawnienie i wygodę w związku miałam i z Polakiem (nawet większą), to nie narodowość jest wyznacznikiem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posrajcie się z tymi waszymi obcokrajowcami, bo każdy wie że jesteście druga kategoria i zawsze tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×