Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wglowiesieniemiesci

tanie rozmowy

Polecane posty

Gość wglowiesieniemiesci

Witam, hm..jakby to napisać krótko i na temat. Otóż, mój mąż za dwa tygodnie jedzie do Niemiec i chcielibyśmy mieć ze sobą kontakt głównie telefoniczny bo z wifi nie zawsze będzie miał możliwość połączenia. Korzystamy z kart prepaid Heyah i z tego co wyczytałam te połączenia nie będą takie "straszne" jednak czy są jeszcze tańsze sposoby związane z telefonami kom. ? Niestety jestem zielona w tych sprawach odnośnie roamingu etc.. po prostu nie znam się na tym, czy ktoś może mi coś doradzić co będzie najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku? Dodam, że to mąż będzie dzwonić częściej bo to będzie zależeć od jego dnia pracy.. proszę o sensowne komentarze ;) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mieszkam w Niemczech
a w Wielkiej Brytanii,ale sadze ze bardziej oplacaloby sie kupic karte sim miejscowego operatora i wyszukac najlepsza taryfe do wykonywania polaczen miedzynarodowych. Moze ktos z Niemiec sie odezwie z dobra znajomoscia taryf i operatorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria991
Mój mąż ostatnio mi oznajmił, że prawdopodobnie wyjedzie do Anglii na 2-3 miesiące. Szczerze mówiąc załamałam się i pierwszą moją myślą było - jak my będziemy się kontaktować? Połączenia telefoniczne są przecież bardzo drogie. Na szczęście udało mi się znaleźć internetową telefonię komórkową - http://www.spikon.pl/tanie-rozmowy/ i chyba skorzystam z usług tego operatora. Rozmowy zagraniczne są o wiele tańsze niż w roamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no i na pewno nie robisz im reklamy ... k..akolejna goofniana firma ktorej nie stac nawet na porzadna reklame :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1981
Witam, Ale po co operator który pobiera za abonament, lepiej wydac to na wiekszy limit internetu i wziasc dobrego operatora voip np www.net4call.pl mozna miec polski numer stacjonarny i kazdy z polski sie do ciebie dodzwoni. koszt polskiego numeru to 1zl i to tyle jezeli chodzi o stale oplaty reszta to wydzwonione minuty. srodki nigdy nie przepadaja, ty masz dostep do polski za niskie stawki znajomi i rodzina staly kontakt z toba, naprawde nie ma sensu placic drozszego abonamentu kosztem tanszych lub kilkudziesieci darmowych minut do polski bo to i tak drozej wyjdzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika892
Również jestem zdania jak kolega powyżej. Po co płacić co miesiąc abonament skoro można bez jakichkolwiek zobowiązań wykonywać darmowe rozmowy międzynarodowe. Na stronie http://voipscan.eu/pl/ znalazłam właśnie bardzo ciekawą ofertę z której korzystam już od dłuższego czasu. Dzięki temu nie muszę wiązać się długoterminowymi umowami, a z mężem przebywającym za granicą rozmawiam kiedy tylko chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanis221
Ciekawa propozycja ;) Dziś będę akurat rozmawiać z mężem i z pewnością przetestuję ;) Dobre jest to, że nie trzeba instalować żadnych programów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam aplikację Smart Call. To rzeczywiście bardzo fajny sposób na tanie rozmowy międzynarodowe. http://smartcall.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×