Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiki88

Wymeldowanie sie z polskiego mieszkania bedac uk

Polecane posty

Gość Kiki88

Mam Taki problem, Mieszkam w UK i chce sie wymeldowac z polskiego mieszkania-jak to zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda w anglii 2
nie możesz bo mieszkasz w biednym szeregowcu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki88@
Pogielo cie, nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz im zglosic od kiedy bys chciala byc wymeldowana. Nie wiem czy beda pisac jakies pismo,ale musisz im date podac A najlepiej jak bys poprostu zadzwonila do adminstracjii i dowiesz sie dokladnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naćpany pijany bezrobotny 666
sraj na meldunki und popijaj trunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvchyhth
za to tobie juz DOSC :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pół roku Twojej nieobecnośći właściciel mieszkania ma prawo sam Cię wymeldować - może z tego skorzystaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wszystko wiem
musisz jechać do Polski i wymeldować się w urzędzie gminy-osobiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kergula
musisz być osobiście w polskim urzędzie:( niestety, niedawno musiałam jechać przez pół polski żeby to uczynić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki88
A jak sie wymeldowałaś, ja słyszałam, ze włsciciel mieszkania może to zrobić z urzędu, jak się nie mieszka ileś tam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak - pisałam wyzej - po pol roku nieobecności może Cię wymeldować właściciel, nie wiem jedynie jak to musi udowodnić - u nas było 'powszechnie' wiadomo, ze od 10 lat już tam nie mieszkałam, zadzwoń do urzędu i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
a moja tesciowa na uszach stawala w urzedzie i nie mogla nas (mnie i meza) wymeldowac sama jak byla w pl :/ nie chcialy i juz. jedyne co to wiem ze my tu w uk mozemy jechac chyba do konsulatu i tam podobno mozna dostac jakąs forme do wypelnienia ,podpisac am sie,i z tym dopiero tesciowa w pl moze nas wymeldowac. tak do konca nie wiem jak to wyglada i ile to kosztuje,ale chyba bed emusiala sie wiecej dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aesrt678u90
inteligencja polakow w uk mnie powala..kazdego dnia.. zadzwon do urzedu miasta ,wysla druki ..wymeldujesz sie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
wszystko zalezy od urzedu, u mnie np nalezalo byc osobiscie zalezy rowniez od tego czy chcesz sie wymeldowac ze stalego adresu zamieszkania czy tylko wymeldowujesz sie czasowo ja sie wymeldowywalam czasowo bo wyobrazcie sobie ze 10 lat temu ze wzg na obowiazek posiadania adresu w paszporcie i dowodzie osobistym na stale mnie nie zechciano wymeldowac!!! w kazdym razie zlozylam wniosek i dostalam tymczasowe wymeldowanie na 5 lat (stalym adresem zamieszkania wciaz byl adres w PL bo inaczej nie umieli), a po pieciu latach kolejna wizyta w urzedzie i znow te same formalnosci - polska biurokracja i urzedowy debilizm powala teraz zapewne jest inaczej chciazby z tego powodu ze mozna wyrobic zarowno paszport jak i dowod osobisty bez adresu zamieszkania w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @-@-@_malpki dwie
ja wyjechalam do uk, nie byl mnie w mieszkaniu przez 4 miesiace a zdecydowalam ze zostaje tutaj. nie moglam mieszkania wynajc ,bo sasiedzi podjebali by mnie ze na lewo kase ciagne. kuzynka spakowala moje rzeczy,w mieszkaniu zostaly tylko meble(stare ) i poszla oddala klucze do adminstracjii,a oni niech sobie robia co chca. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymeldowanie jest osobiste lub możesz przysłać innej osobie pełnomocnictwo do wymeldowania z adresu. Jest to szczególne pełnomocnictwo w którym musisz napisac swoje dane i dane osoby upoważnionej oraz użyć słów \"do wymeldowania\". Niemożesz przysłać pełnomocnictwa ogólnego do wszystkiego bo w tej sprawie będzie nieważne. Pismo musi być też potwierdzone przez notariusza publicznego lub konsulat. Osoba upoważniona wypełnia druk Zgłoszenie wymeldowania z pobytu stałego (może to zrobić ma miejscu w urzędzie) i z dowodem osobistym swoim i oryginałem pełnomocnictwa zgłosić się powinna w biurze meldunkowym gminy gdzie posiadasz zameldowanie. Po dokonaniu czynności otrzyma zaświadczenie o wymeldowaniu z pobytu stałego, które należy OKAZAĆ w innych urzedach czy instytucjach np. u administratora budynku. Każde kolejne zaświadczenie kosztuje 17 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×