Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosati jest bardzo ładna

Co wy się tak uczepiliście tej Rosati?!

Polecane posty

Gość Rosati jest bardzo ładna

Wczoraj Rosati była w rozmowach w toku i kolejny się przekonałam,że jest śliczną dziewczyną. Mówicie,że wygląda staro... Moim zdaniem nie. Ubiera się jak dojrzeła kobieta,modnie, ale to tylko ubranie. Sama w sobie nie wygląda wcale staro. Ma doczepiane włosy,ale swoje też ma przecież gęste, naturalnie ma drobne loczki. Ale która z Was,gdyby lepiej wyglądała z przedłużanymi włosami i miałaby kupe kasy nie zrobiłaby tego? Taka fryzura jest teraz modna i jest jej w tym do twarzy. Poza tym ma klasę niezaprzeczalnie. Mówicie też,że ma zmarszczki,ale jak robi się takie powiększenie zdjęcia na którym to widać,to u każdego znajdzie się parę zmarszczek. W każdym razie jest piękna i na pewno ,gdyby przeszła ulicą wśród zwyczajnych szarych ludzi to każdy zwróciłby na nią uwagę ,taka jest śliczna... pozdro Weonika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe
kochana autorko!wiadomo ze to czysta ludzka zawiść..nie nie zazdrość tylko zawisc...moze sie weronika komus nie podobac,ale kazdy sie wscieka bo jest ladna bogata slawna itd,no ludzie za wszelka cene doszujkuja sie jej wad juz taka ich pusta natura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe
moze zajrzyj na topik o joannie liszowskiej tam to dopiero mozna sobie poczytac jak niektorzy lubia obrabiac dupe gwiazdom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosati - filigranowa - fajna - kobieca - z klasa liszowska - gruba - wystajace końskie zeby i co tu do kogo porównywac? ILE LUDZI TYLEZ OPINII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Obie sa ladne na swoj sposob i nie mowie o zadnej, ze brzydula. Ale co do zmarszczek Weroniki w wieku 22 lat, to obiektywnie mozna stwierdzic, ze sa one bardzo widoczne i mnie to po prostu DZIWI. NIc wiecej. Solarka szkodzi cerze, panienki! Ja mam 30 na karku i nie mam zmarszczek nawet pod lupa, wiec nie przesadzaj, ze "kazdy je ma w takim powiekszeniu" ;) Moja mama je juz ma, ja nie. I wiekszosc moich kolezanek jednak ich nie ma :) Nie ma to tez nic wspolnego z zawiscia. U mnie to szczere zdziwienie. Bo w TV tez to bylo widac, nie tylko na powiekszonym zdjeciu. Dziewczyna musi o siebie zadbac inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
Ja u weroniki raz widziałam tylko zmarszczki na takim zdjeciu powiększonym i opisane było własnie ze ma zmarszczki (krążyło tutaj po kafe). Czasami sie zastanawiam czy specjalnie jej tych zmarszczek komputerowo nie dorobiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghf
do HE HE... wiesz tak sie chwalisz ze zmarszczek nie masz a założe sie ze gdybym ciebie zobaczyła to wyglądałabys gorzej od weroniki, ktora faktycznie jest bardzo ładna. Nawet jesli ma zmarszczki to co??? I tak jest bardzo ładna...ładniejsza od tych co tak sie szczycą ze zmarszczek nie mają. Jestescie smieszne, zazdrosne i zawistne. Nie macie sie czego czepic to wynajdujecie zmarszczki...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he
Porazka to ty - piszesz o osobach,ktorych na oczy nie widzialas. Smieszne. NIe warto komentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M
A ja też zauważyłam te zmarszczki pod oczami u Rossati w M jak M i w szoku byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryhaa
Rosati, z buzi nie jest zła.Postarza ją jedynie nadmiar tapety, oraz to ze ma nienaturalna fryzure, wiecznie wyfiokowana.To niestety dodaje lat.A zmarchy fakt- za wyrażne jak na 20-latke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne jesteście
Ładne dziwczyny krytykujecie i jak tu potem samemu w kompleksy nie wpaść zajęłabym sie na wszamy miejscu czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
ja zawsze uwazalam ze raosti jest ladna , jedyna rzecz co mi sie u niej nie podoba to -piegi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaj
pewnie, ze ladna tylko po co sie postarza. No ale jej sprawa (moglaby byc jeszcze ladniejsza gdyby sie nie robila na taka stara-malutka!). POtencjal ma, a co z nim robi to juz jej wybor. IMHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopp-siup
Taka uroda i tyle...Jak sie przyjrzycie to w tym całym "M jak cośtam" spore zmary na czole ma tych dwóch młodych chłopaków bliżniaków- po prostu taka mimika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santi_23
zmarszczki ma i to spore. Jestem w jej wieku i wyglądam dużo młodziej. Myślę, że te zmarszczki są od nadmiaru pudru który się gromadzi wokół oczu i tak to później wygląda. Gdyby to zmyła wyglądałaby lepiej. To niestety typowy błąd kobiet. Jeśli któraś jest ładna to chce być jeszcze ładniejsza, jeśli któraś jest śliczna to chce być prześliczna i na siłę się "upięknia" a efekt jest odwrotny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyja
duzo podkladu, korektora pod oczami i pudru daje efekt ogrooomnych zmarszczek po paru usmiechach i marszczeniach twarzy, staja sie one optycznie wieksze i bardziej zaznaczone. Weronika moze za mocno sie maluje, bo chce ukryc piegi czy cos. Bo faktycznie nie znam innej dziewczyny w jej wieku o tak dojrzalym wygladzie cery. (co nie znaczy ze ich nie ma, ale nie spotykam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyja
Wiecie co, skoro na wszystkich forach jest tyle negatywnych wpisow na temat Kaji Paschalskiej, tzn. ze WSZYSCY JEJ ZAZDROSZCZA!! CZego? No przeciez urody, popularnosci, talentu, kasy, itd itp. Nie tylko zazdroszcza jej ci liczni anty-fani, ale wrecz sa pelni "zawisci" i daja temu wyraz na forach. Psychologia dla ubogich. Zrozumcie wreszcie, ze nie kazda babka, ktorej sie jakas inna nie podoba mowi tak bo sama jest o wiele brzydsza i zazdrosci. Najczesciej po prostu jest tak, ze ktos nam sie podoba albo nie i wyrazamy tylko swoja opinie. PS Nie mowie tu nic na temat urody Weroniki R., ale ogolnie mam dosyc posadzen o zawisc (dla mnie nieuzasadniona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ma wstrętny kolor oczu
taki jakiś sraczkowaty na zdjęciach z foksala widać to wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryha
no ale na szczescie sa soczewki, mozna skorygowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobita
idąc tym torem to... na szczęście: są silikony więc nie trzeba sie martwić małymi piersiami są treski więc nie trzeba się martwić rzadkimi włosami są kosmetyki kolorowe więc nie trzeba się martwić brzydką cerą i zrobić sobie tapetę jak się patrzy są tipsy więc nie trzeba martwić się łamliwymi paznokciami itd. itp. a gdzie natura???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnie piekna kobieta
... to rzadkosc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt szczególnie patrząc
na nasze rodzime gwiazdki: Doda, Mandaryna, Rosati...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika ma przepiekna
figurke- bez sztucznych cycków, itd długie nogi, wcięcie, płaski brzuszek, duże piersi-ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest taka sobie. ladna ale nic szczegolnego ale wiem czemu wy sie tak nia zachwycacie. bo w polsce nie ma ladniejszych heh.ja tam jestem ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek.....
fajna z niej dziewczyna, ale faktyczne się postarza: tą fryzurą, makijażem i czasem postawą. Jest młoda, a nie wyobrażam jej sobie robiącej jakieś szaleństwo czy wygłupiającej się zupełnie na luzie.... Jest stanowczo za sztywna. Przy okazji - to mało istotne, ale wg mnie ona nosi soczewki kontaktowe (widać na zdjęciu). Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×