Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baja

są takie aktorki jak...

Polecane posty

Jessica Simpson,Scarlett Johanson,Sienna Miller,Reese Witherspoon,Keira Knightley(zeby było śmieszniej to nie kojarze z filmów)ale natknęłam się już chyba na 100 wzmianek no i zdjęcia tych aktorek w różnych gazetach,ale chodzi mi o to ,że wszystkie może są i ładne ale mają takie mało charakterystyczne,no wręcz nierozpoznawalne dla mnie twarze,siedziałaby jedna z drugą obok przy stoliku a ja bym się nie kapneła ,ze już 100 razy ją widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Tobą całkowicie
te wsyztskie wymienione przez Ciebie aktorki wprawdzie są ladne ale jakieś takie malo oryginale,charkterystyczne i rozponawalne:-oSa jakies takie nijakie i jedna podobna do drugiej...takie klony:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę
no tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larłen Karłen Ruden Machen
Baja a ile widziałaś filmów z w.w. aktorkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym je rozroznila
wszystkie Ale moze dlatego, ze kinomanka ze mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larłen Karłen Ruden Machen
dokładnie ;) mam takie samo zdanie a Scarlett to bym nawet wyciągnął z tłumu stu innych podobnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie
Keira jest spoko :) bardzo podobała mi sie w Love accually i Dumie i uprzedzeniu :D Scarlet też jest OK Dziewczyna z perła to nie film dla mało wymagającej publiczności Reese Witherspoon: i tak ją lubie :) Jessica Simpson: to ona jest AKTORKĄ???????????????? porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keira i Scarlett(zwłaszcza w nowym,reklamowanym filmie)wyglądają świetnie.Ciężko jest spotkać tak subtelnie wyglądającą dziewczyne jak Keira.Tak samo ciężko jest spotkać taką,naturalnie wyglądającą blondynke jak scarlett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Reese
To kto waszym zdaniem ma charakterystyczną urodę?? Myślę, że te aktorki bez makijażu są w miarę normalne, ale wymalowane świetnie kreują wyznaczoną im postać. Uważam, że każda z nich coś w sobie ma, a już na pewno nie są do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,że nie ,ja im kunsztu aktorskiego nie odmawiam,bo już pisałam filmów z nimi nie widziałam,ale uważam ,że z wyglądu jak jedna są mało charakterystyczne(a może w zawodzie aktora to lepiej?) ,a pytasz kto jest charystyczny , nawet taka pożal się boże Britnej,nawet bez makijażu jest bardziej dla mnie rozpoznawalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz podkreślam,nie chodzi tu tylko o urode ,ale o to coś w twarzy,charyzme,tak jak pisałam natknełam się na 100 fotek z tymi pannami,a przy nieopisanej 101 znów nie będę wiedzieć o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorrki
Reese Witherspoon,Keira Knightley to w odróżnieniu od pozostałych aktorki które w tym roku dostały Oskara!!! Więc one akurat chyba zasługują na wzmianki w prasie, nie ?! A te pozostałe z wymienionych to beznadziejne są i z tym to ja się w pełni zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×