Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pomoc to wazne

Chce zrobic prezent i kupic DR HOUSE ALE NIE WIEM GDZIE KUPIC !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość prosze o pomoc to wazne

wITAM. Chcialabym kupic albo ewentualnie sciągnąć skąś serial dr house najlepiej jak najwiecej odcinkow. Sezon pierwszy juz jest wiec drugi trzeci itd. Nawet nie wiem ile tego nakrecili. Czy ktos mi pomoze i powie gdzie to kupie z polskim lektorem czy z napisami albo ewentualnie gdzie moge sciągnąć nie koniecznie za darmo te sezony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc to wazne
chyba ze ktos z was ma te odcinki to odkupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martushia12
allegro forumtv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezonów jest V. Kupisz je w każdym Empiku( jeden sezona , to koszt ok. 130 zł ). Mozesz tez sciągnac z neta :P O ile umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc to wazne
widziałam na allegro ale są bez lektora i bez napisów a osoba do ktorej ma trafic prezent nie zna az tak angielskiego. Na allegro tylko 1 sezon byl z lektorem to juz kupilam. A czy ktos z was nie ma możę do sprzedania albo sciągnietych włąśnie z neta ? Chetnie odkupie. Ja sama nie sciągne bo nie mam chwilowo dotepu do neta tak by cos pobierac poza tym przy tej predkosci neta to mi ze trzy lata zajmie pobieranie :( mam iplusa i raz dziala raz nie - badziew totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc to wazne
sprawdzalam teraz w empiku i jest tylko pierwszy sezon :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghgggggg
Ja widziałam na allegro kilka dni temu Housea z lektorem i napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia
dokładniej to piąty sezon właśnie leci w stanach i zakończył się na jedenastym odcinku wejdź na forum fanów serialu HOUSE, tam pewnie większość ludzi ma ściągnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Ja oglądam V sezon na bieżąco. Wpisz w googlach "house md 5 torrent" to wyskoczy. W Empiku na DVD widziałam do trzeciego sezonu,za jakieś 50 zł. Nie wiem skąd ktoś wymyslil kosmiczną cene 130 zł za jeden sezon :P Toż to nawet jeden sezon cennego na wagę złota Latającego Cyrku Monty Pythona kosztuje tylko 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Ty Okrąglinek widziałeś/widziałaś House\'a za 50 zł?Chetnie bym kupila:) Daj namiary:) W Krakowie w Empiku jeden sezon kosztuje 129 zł.Jak nie wierzycie , to sie skoczcie niedowiarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoamator123456788
leci na AXN teraz. ma swój profil na Naszej Klasie. Tam pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×