Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czesia z Klanu wyglada jak WIELORYB!! wtf?!

Polecane posty

Gość gość

Jestem w totalnym SZOKU!! Nie ogladalam klanu dobrych kilkanascie miesiecy i oststanio ogladnelam i wrecz przecieralam ooczy ze zdumienia!!przeciez onakiedys byla szczupla a teraz?! Wieloryb! Moze mi ktos wytlumaczyc?moze ona jestna cos chora? Tarczyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się,pokaż swoją fotę to cie ocenimy i możee ktoś napisze że wyglądasz jak koziołek-matołek:) Dziewczyna została mamą,burza hormonów zrobiła swoje.Być może była wcześniej tez leczona hormonalnie.Ale to nie powód by kogoś nazywać wielorybem.I to kobieta o kobiecie,żałosna jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża to masakra dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Minął ci szok że zamknęłaś niewyparzony p..k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że ona teraz wygląda tragicznie.. Przyznam, że także byłam w szoku. Rozumiem, że ciąża no ale już sporo czasu minęło odkąd urodziła, więc może jakieś cwiczenia,dieta? Bo wygląda okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, mnóstwo kobiet tak ma po ciąży, nie wszystkie mogą od razu schudnąć jak Kasia Cichopek. Zresztą Powierza nie jest jakąś gwiazdą, jakby była, to by pewnie schudła, sama by chciała albo by ją zmusili. A ta co pisze, że "kobieta o kobiecie" chyba upadła na głowę :D Można wyrazić swoje zdanie, a wieloryb to jeszcze nie jest jakieś straszne określenie. A jak nie kobieta o kobiecie, to kto ma powiedzieć, mężczyzna o kobiecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam w szoku ona wyglada wrecz na nasterydowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie kazda kobieta po ciązy wyglada jak świnia, kogo wy chcecie oszukac? Mam kolezanki po ciazy i wygladają obrzydliwie, ja tam sie nie odzywam bo jeszcze sie obrazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że ciąża i że przytyło się, ale ona widać, że nic z tym raczej nie robi bo wygląda jak ogromny wór, ja nie wierze że można się do tego stopnia zapuścić i nic z tym nie robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spełniły swoją biologiczną rolę jak zwierzęta i już im na niczym nie zależy, a na pewno nie na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Powierza tak się zapuściła, że nie dobrze mi się robi jak na nią patrzę w Klanie... :/może poćwiczyła by trochę Chodakowską:) WIELORYB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.02 no fakt ,tobie wolno jazgotać bo należysz do grupy debili babskich. Pani Powierza schudnie w swoim czasie a ty byłaś,jesteś i bedziesz głupia ,podła i prosta jak śwński ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w ciąży zwiększają wagę i to przecież nie specjalnie. Tu nie chodzi o to, że Czesia przytyła, bo to normalne w tym stanie. Tu chodzi o to, że scenarzyści robią jej krzywdę ubierając w te workowate sukienki, które ją pogrubiają. Przecież strojem, makijażem można dużo nadrobić. No chyba, że ma wyglądać jak "matka polka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może ma tak wyglądać, serial niby ma być życiowy, więc chociaż jedna matka Polka by się przydała, a nie wszystkie wymalowane i w szpilkach po domu chodzą. Ja nie znam ani jednej osoby, która chodzi po domu w butach, a w serialach tak jest zawsze :D Chyba tylko w Kiepskich noszą kapcie. "Pani Powierza" :D:D rozwala mnie, jak kafeteriusze piszą normalnie o osobach publicznych, ale jak ich bronią czy coś chcą napisać o nich dobrego to nagle wyskakują z "panowaniem" :P głupie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nikt jej nie ubiera ,jak wiadomo od dawien dawna w klanie graj w swoich prywatnych ciuchach ,więc Czesia ma swoje ubrani ,po za tym nie wiadomo kiedy to było kręcone moze jeszcze w tych odcinkach jest w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrana w worek,okropnie wygląda i gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę, Bo może serialowa Czesia przeczyta ten wątek, uświadomi sobie, że jest wielorybem i zacznie coś z tym robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×