Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***gabby

koniec desperate housewives ???

Polecane posty

Gość ***gabby

kto ogladal najnowszy odcinek? na koncu pokazuja zdesperowane za 5 lat! czy to juz koniec? wie ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazł kotek na płotek
naprawde:( szkoda hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gabby
no to chyba koniec :( pokazywali ze gabby ma dzieci i jest total zaniedbana (co jest szokiem jesli chodzi o gabby ;) ), a susan nie jest z mikiem !!! normalnie tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
:-( no mnie tez sie ta końcówka totalnie nie widziała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gabby
dziwne jest to ze na stronie tv abc pisze new episodes return this fall ciekawe czy to prawda, mam nadzieje, bo zdesperowane sa swietne i nie wyobrazam sobie zeby to mial byc koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze beda nowe odc
ale po wakacjach to ze susan juz nie jest z mikiem bardzo mnie zasmucilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi wedlug was
jak to bylo z tym prawdziwym dzieckiem katherine, bylo pokazane ze ona lezy zgnieciona czyms...nie wiem lozkiem??? jak to sie moglo stac? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze... Gabi zaniedbana :((... A wiecie dlaczego Susan nie jest z Mikiem? A co z Bree I Idi [nie wiem, jak sie pisze]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym lecą teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatkaaaaaaa
wlasnie obejrzalam ostatnie 2 odcinki gotowych i musze wam powiedziec ze jestem zniesmaczona o ile tak to mozna nazwac..same odcinki byly w porzadku ale te zakonczenie...5 lat pozniej ? najbardziej dziwi mnie watek gabby i dzieci oraz kim jest ten mezczyzna susan ? moim zdaniem to jest bez sensu.. czy ma to oznaczac ze juz koniec gotowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***gabby
jesli chodzi o dziecko katherine to ta ktora jest teraz jest adoptowana, bo prawdziwa jej corka zostala przygnieciona przez szafe bo wnioskuje, ze chciala wziac z niej lalke ktora dostala od taty Susan nie wiadomo dlaczego nie jest z mikiem, ale mnie rowniez to zasmucilo, bo mike jest taki fajny :) bree bedzie z orsonem i z tego co pokazywali jest z niej biznes-woman ;) a o idie (tez nie wiem jak sie pisze) nic nie pokazywali, pewnie dlatego ze pare odcinkow wczesniej ja wygnaly ze swojego grona, za to ze chciala uwiesc orsona hehe najbardziej zaskoczyla mnie gabi, total zaniedbana a jej dziecko takie pulchniutkie co tez dziwne bo pomyslec by mozna ze ona bedzie miec male chude laleczki jak ona ;) rowniez mam nadzieje ze to nie koniec serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosia
z tego co czytałam to abc zapowiedziało, ze gotowe na wszystko nie zniknął z anteny tejże stacji do 2011, więc to na pewno nie jest koniec tego serialu. wiec nie smuccie się dziewczyny, scenarzysci do 2011 beda wymyslac i wymyslac. to nie koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolusiek
Desperate będą mieć 7 części więc szybko nie znikną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durne babska. Zamiast się użalać, zajrzałybyście chociaż do wiki i zobaczyły, że kontrakt jest podpisany do 2011. A dwa: zakończenie naprawdę dość niefortunne. Strajk wyraźnie zaszkodził, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowy
Czy serio uważacie, że abc zakończyło by produkcje tak kasowego serialu ? Nawet jeśli scenariusza nie ma to może napisać go jakaś inna osoba. Dowiemy się wszystkiego jesienią, a teraz pozostaje nam jedynie wypoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×