Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Największe wpadki i niedociągnięcia w serialach-część II

Polecane posty

Mnie ostatbio najbardziej denerwuje sycząca Marzenka w Mjm... Brrr... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fce
nie ma to jak pierwsza milosc ten film jest absurdalny ale za to przyciaga widzow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a Maryśke traktuja jak osmy cud świata a tylko chodzi marudzi i gdacze... Masakra... i ten kretyn Andrzejek on ma chyba IQ -1, przysiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAZDY SERIAL
MA TO SAMO A WIEC: - KTOS NA WOZKU INWALIDZKIM - PANNA WPADLA - PIJAK - ZBRODNIE I KARE (TE DRUGIE MNIEJ BO ZAWSEZE WYCHDZI NA NIEWINNEGO) - STARZY LUDZIE SIE HAJTAJ - STARSZE BAKI OK 50 ZAKOCHUJA SIE - KAZDY KAZDEGO ZDRADZA AHA ZAUWAZCIE ZE W SERIALACH PRAWIE NIKT NIE PALI PAPIEROSOW NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prawie nikt nie przeklina no w fali zbrodni tak!!\\wszyscy tacy ulozeni nikt nie pije wodki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd33ese
ale to normalka ze nie pija, nie pala, nie klna , tylkoczarne charakterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAZDY SERIAL-> zapomiałeś o tym, że jeszzce wszyscy wychodzą cało z okkropnych wypadków, beznadziejnych sytuacji itp. No i oczywiście dzieci to wręcz anioły. Takie przytrzymane chodzą szczególnie Natalka w MJM jakby sie haszyszu nawąchały. Bez komentarza. Denerwuje mnie jeszcze gremlinek Kuba, strażnik teksasu, dobroczyńca ludzkości, wszytskowiedzący, powodzenia ma, no i oczywiście bardzo dużo kasy. Zastanawia mnie, co ma Gośka, wzieta projektantka do kosmetyków... No i jeszcze mnie zastanawia czemu ona nie wynajmnie sama mieszkania tylko sie gnieździ ze studentami... Bie wierzę że ją nie stać, a można przemieszkać u Marty póki co, dzisiaj przecież nie wracają. P.S: Podmieniają Łukasza w MJM na jeszcze większego przytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
ta Hameryka go tak odmienila widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuupsssskooo
A teraz najlepszy numer: Janeczka ni z gruchy ni pietruchy wpada do Teodora i wyznaje mu miłośc i gotowośc wyjazdu do Wa-wy, a rodzinka ją popiera. Nawet były mąż nie wydaje się być zmartwiony. Może planuje romans w przychodni...tylko z kim ? Rozwiedzioną lekarka czy Dorotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PpOoDdNnOoSsZzĘę
możliwe że z obiema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym rozmansie w przychodni też pomyslałam, o lekarce...albo o tym facecie co sie Marysi oświadczył:-) No i kto będzie pracował za Janeczkę w przychodni...pewnie..mama Kingi,ze tez jeszcze nie ma tego watku..a wtedy romanse są dwa...tylko nie wiem która będzie wersja...bo zostaje mąż Janeczki i ten facet od oświadczyn Marysi i mama Kingi z lekarkę...nie mogę sobie przypomnieć imienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświadczyny
Maryśce tego podstarzałego gościa były chyba jedną z najgłupszych scen serialu-potem już o tym nie wspominano, he he he Podobnie głupi był wątek myśliwski ojca Madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
Ja gdzieś wyczytałam, że ten facet co się oświadczał Marysi jeszcze wróci do "m jak miłość" i to już wkrótce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak czytam te wasze wypowiedzi to stwierdzam, że dobrzę, że nie oglądam seriali. Mnie za to bawi, jak babcia Józia z Plebanii miała zostać instruktorką tańca... Przecież żeby nadawać stopnie trzeba mieć stopień instruktorski, a ta babcia to ma najwyżej drugi... Ale moze na tej wsi zabitej dechami nie ma instruktorów to się łapią, czego mogą. Po drugie to się uśmiałam wczoraj z Irki jak oblała tego obleśnego typa piwem. W normalnym miejscu to by za takie coś z roboty wyleciała z wielkim hukiem, ale nie w Tulczynie. No i oczywiście jeszcze Moda na sukces, gdzie ostatnio nie ma nic innego jak tylko odwoływane śluby. Co za idioci się żenią bez miłości \"dla dobra dziecka\". Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak czytam te wasze wypowiedzi to stwierdzam, że dobrzę, że nie oglądam seriali. Mnie za to bawi, jak babcia Józia z Plebanii miała zostać instruktorką tańca... Przecież żeby nadawać stopnie trzeba mieć stopień instruktorski, a ta babcia to ma najwyżej drugi... Ale moze na tej wsi zabitej dechami nie ma instruktorów to się łapią, czego mogą. Po drugie to się uśmiałam wczoraj z Irki jak oblała tego obleśnego typa piwem. W normalnym miejscu to by za takie coś z roboty wyleciała z wielkim hukiem, ale nie w Tulczynie. No i oczywiście jeszcze Moda na sukces, gdzie ostatnio nie ma nic innego jak tylko odwoływane śluby. Co za idioci się żenią bez miłości \"dla dobra dziecka\". Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche przejaskrawiona
ta Dorota w MjM,ale przynajmniej "wali prawde w oczy" Wkurza mnie ta slodycz w mieszkaniu studentów,te buziaczki,komplementy itp.Takie to nienaturalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to agusssia widze
rzeczywiscie nie ogladasz seriali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o starawy wątek z Mody na sukces, to faktycznie dawno nie oglądałam. A jeśli to miała być ironia, to niezbyt udana. W piątkowym PM podobał mi się Bartek z Arturem jak po tej rzece łazili. A poza tym gęś Tereska, która zamiast pomalować ten napis to go myła. Dziwne że nie zniszczyła ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czemu piszesz...
ze nie ogladzasz seriali a tu piszesz cos o pierwszej milosci plebanii...modzie na sukces...??to sie nazywa ogladanie seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba masz racje
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumieju
Nie rozumiem wątku ze Słąwkiem :O Po jakiego grzyba on łazi za Marzeną? :O Na psychola nie wygląda, może pójść siedzieć i tak by ryzykował :O jakby nie miał co robic :O Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumieju
No i ten Seba - mąż Kaśki , gapi sie i zachopwuje jakby był lekko niedorozwinięty :O W ogóle tak się przesadnie płaszczy pzred tym Piterem :O przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumieju
Wigilia Madzi w Kabulu- szykują wigilię w Kabulu a przecież paczkę to chyba wsyłałą sporo czasu pzred wigilią :O I tekst Kuby_ mogliśmy ejj pzresłać mak w puszce lub grzyby suszone ...Jasne bo paczki do Kabulu to istna taniocha :P Ciekawe czy żywnośc można tam podesłać tak by sie nie zepsuła zanim dotrze :P Kuba to półmózg jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. .. .. .. .. . .. .. .. .
PM JEST GIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejoniebede
hahaha Andrzejek w "grze w ciemno" i ciągle reklamują tego PROVIDENTA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mak i suszone grzyby to sie chyba nie psują tak szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy Honorata
jest na "ty" z mecenasem ?! Zawsze mówila per "panie mecenasie"................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×