Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusssia

Największe wpadki i niedociągnięcia w serialach-część II

Polecane posty

Oczywiście,że mak i suszone grzyby,tak szybko się nie psują(mak w puszce).Równie dobrze mogłyby się te produkty zepsuć stojąc na półce w sklepie.Ludzie paczki z grzybami wysyłają z Polski do USA,bez żadnych obaw. Konkludując-Kuba wcale nie jest żadnym półgłówem.Przynajmniej w tej materii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, może ostatnio zaczęłam oglądać, wcześniej prawie wogólę. Zresztą chyba nie to jest przedmiotem dyskkusji. Akcja Ibisz-Andrzejek była tak niesamowicie sztuczna...Szkoda słów. Cały ten film jest po to żeby Providenta reklamować. W międzyczasie oczywiście okropny wątek Mariusz-Danusia. On najpierw drze na nią mordę a teraz się pozwala łaskawie kiziać. Wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę o natychmiastowe
upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały gość niedzielny
A w Magdzie M jak zwykle te same hiciory.. współczuje osobie, która przy montażu kazdego odcinka staje przed dylematem "w jakiej kolejności dzisiaj puszczamy?" ło matko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena jest moim zdaniem niepoczytalna. Mówi jedno, robi drugie. I ciągle syczy jak gniewosz plamisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
juz to napisałam w innym watku ale- Kinga przeszła na zaoczne z psychologii (mówię o Kindze z PM) ale niestety w Polsce nie ma studiów zaocznych z psychologii, chyba że w ESKK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zapomnę jak w \"Na wspólnej\" Iza gadała z Karolem i obierała marchewkę- a robiła to tak długo, że ja w międzyczasie poobierałabym cały worek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csygjnhgkj
nie wiem czuje...> na UKSW są studia zaoczne z psychologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góreeee
ostatnio Kinga z MjM fajnie udawała płacz jak się dowiedziała, że z Madzią źle. Swoją drogą wątek malarii, taa że akurat wyjechała na misję i odrazu zachorowała (wątek z PAH też niezły:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajjj
wczoraj w barwach szczescia grudzien kilka dni przed świetami, 7 rano jasno jak o 12!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz to w innym forum pisalam, smiac mi sie chce jak pokazuja np. w KLANIE ze jak ktos pije ze szklanki czy kubka to widac bezczelnie ze jest PUSTY ha ha ha oszusci.......zaluja aktorom herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADFDGHGFH
Gocha w mjm powiedziala Zosi ze bardzo dawno temu brala slub z Michalem, a przeciez to kilka lat temu tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy był przedwczorajszy tekst Marysi z "Pierwszej Miłości". Gówniarz wziął się do sprzątania w ich chacie i do tego celu użył jednej z koszulek Pawełka. Na to Pawełek teatralnym głosem "To moja koszulka jedna z ulubionych, co zrobiłeś!" a Marysia słodkim głosikiem, że od dwóch lat walczyła i nie mogła go przekonać, żeby je wreszcie wyrzucił. Jasne, o ile pamiętam to straciła pamięć i ciekawe, skąd wytrzasnęła te dwa lata :o O, jaki zonk. Ta "Pierwsza Miłość" w ogóle jest powalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Nie rozumiem tej akcji w Na dobre i na złe-z Mareczkiem odnalezionym. Przecież Mareczek był notowany. Temu facetowi znalezionemu nad rzeką nie brakowało rąk. Wystarczyło sprawdzić po odciskach, czy to on, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×