Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlet1976

Perfekcyjna Pani Domu-TVN style -kto ogląda ?? Wasze opinie

Polecane posty

Gość dasssse
ja oglądam czasami, nie powiem- niektóre porady są bardzo przydatne, ale wg mnie ta baba ma piedro**a na punkcie sprzątania, bez przesady -dom to nie muzeum, ciekawe co ona robi poza sprzątaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubię ten program dlatego zaczęłam wątek Fajne są te porady, ale faktycznie przegięcie jak dla mnie z tymi białymi pościelami,Poza tym miałam nadzieje ze się rozkęci a oni wciąz emitują te same odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPD.s
to jest dobre, biała pościel znaczysie i szkoda, ze wciąż to samo daja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Turner
a o co chodzi z ta biala posciela? tez czasem ogladam, ale tego akurat nie widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli ze zawsze jak jest pokazywana idealna sypialnia A T to jest biała pościel, nie wiem czy zwróciłyście uwagę.Zastanawialam sie kiedyś jaka mogłaby być polska edycja tego programu. Kto jako prowadząca?? macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten program bardzo lubię. Nie dociera jednak do mnie jak można być taką syfiarą jak te niektóre baby. To jest masakra jakaś. :D A A.T. trochę przegina i niemożliwe jest, aby jedna osoba dała radę utrzymać dom wedle jej zasad. Ona też nie daje pewnie rady i ma ludzi od tego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda , te domy to faktycznie hardcor, ja tez nie ogarniam jak można funkcionować w takim otoczeniu.A T ma na pewno ludzi do pomocy bo sama by nie ogarnęła takiego domu jak ma i nie była w stanie go tak perfekcyjnie prowadzić. W ogóle to słyszałam ze ona ma jakąś firmę meblarską więc to też obowiązki i jeszcze pracuje dodatkowo dla BBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
te jej porady to małe przegiecie - mam książkę i oglądam program ale to czasem jest niemożliwe do realizacji ;) Na razie przydała mi sie tylko technika składania koszulek, porady co do prasowania i troche o urządzaniu przyjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa55555
mnie ona kojarzy sie z grazyna torbicka i jewsli mialaby byc poslak wersja to tylko z nia , chociaz i tak bym nieogladala wg mnie ten program jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
książkę kopiłam w empiku za 34,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
Najbardziej rozbawił mnie ręcznik złożony w zółwia:D Kiedys gdzieś przeczytałam,ze nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torbicka Nieeee
przecież Torbicka już jest specem od czegoś innego. Powinna polską edycję prowadzić Jolanta Kwaśniewska, juz nawet robiła takie podejścia w swoim beznadziejnie nudnym programie na tvn style - był odcinek gdzie uczyła jakiegoś faceta sprzątac czy prasować. Program AT bardzo lubiłam swego czasu - na początku porady były jakieś bardziej życiowe, później już mi się znudzilo i nie oglądam. Ale mam do Was pytanie. pamiętacie odcinek w którym pokazywała jak ujarzmić prześcieradło z gumką? Tzn. jak je zlożyć? dostałam ostatnio takie i w ogóle nie mogę sobie z nim poradzić, zwinęłam i zajmuje w ten sposób mnóstwo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
heh, z tym prześcieradłem z gumką tez sie męczyłam ale składam tak jak ona i nawet nieźle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
właśnie to składanie prześcieradła mi nie wychodzi parę razy przyglądałam się i nic. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
musisz zebrać wszystkiego rogi razem a później te dwa boki z gumką (bo powstanie jakby prostokąt) złożyć do środka - a później juz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie dociera jak mozna miec taki balagan w domu :P gdyby ruszyla polska edycja nadawalabym sie idealnie jako uczestniczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×