Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonesbonesbones

Pytanie dotyczące serialu KOści

Polecane posty

Gość bonesbonesbones

Oglądał ktoś z Was może wyprodukowane odcinki sezonu 3-go i 4-go serialu "Kości"??Mam kilka pytań odnośnie tego serialiku: 1. Co się będzie działo z Zackiem??Czy faktycznie będzie on pomagać Gormogonowi w zabójstwach?? 2. Kiedy można oglądać nastepne odcinki na Polsacie lub Tv4?? 3. Czy można gdzieś kupić odcinki na płytach DVD?? Będę bardzo wdzięczna za udzielone odpowiedzi!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a kto to jest ten gormogon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonesbonesbones
gormogon to ten co naśladował morderstwa opisane w książce dr Brennan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijij
ogłądnęłam trzecią część i właśnie zabieram się za czwartą. Zack można powiedzieć, że pomagał Gormogonowi, ale nie jadł ludzi. Zabił jednego człowieka. Trafił do prywatnej kliniki psychiatrycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kości\" wracają! Już w niedzielę tj.15 lutego będzie pierwszy odcinek nowej serii. Godz.22.05 Bardzo się cieszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeeeeeeeeeeee
Zack mordercą!!! O nieeeeeeeeee! Dopiero zaczęłam oglądać drugą serię, wczoraj był pierwszy odcinek. Cos o kanibalach i tajnej organizacji - czy to bedzie główny watek całego drugiego sezonu? A Zack rzeczywiście wrócił z tego Iraku jakiś dziwny... może ktoś opisać mi co się wydarzy - tylko najważniejsze rzeczy... Dzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam forum dotyczącym kości, na którym jest napisane, że Zack jest pomocnikiem Gormogona. Też nie podejrzewałam że to może być on!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivejka24
no i wczoraj puscili ostatni odcinek:( nie moge sie juz doczekac kolejnej serii. Kurcze, szkoda mi Zacka, tak bardzo go lubilam a on sie okazal hmmm psycholem? szczerze mowiac to od poczatku myslalam ze tym pomocnikiem bedzie pan psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
bardzo szybko potoczyła sie wczoraj akcja, a kto ukradł ten szkielet? Pewnie kolejna seria bedzie dopiero po wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że już koniec bardzo lubię ten serial. A Zack pasuje na pomocnika gorgomona - słabsza osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frenti
Nie trzeba czekac, sa inne sposoby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×