Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co mam ze sobą zrobić po zerwaniu z chłopakiem?

Polecane posty

Gość gość

Dziś po roku i 3 miesiacach zwiazku rozstalam sie z chlopakiem. To bylo trudne ale juz od dluzszego czasu ciagle sie tylko klocilismy i mielismy dla siebie malo czasu tymbardziej ze to byl zwiazek na odleglosc. Nie wiem teraz co mam ze soba zrobic. Czuje ze nadal go kocham i nie umiem bez niego zyc i wiem ze on mnie rowniez kocha, ale my po prostu nie umiemy juz byc ze soba. Przez niego moja samoocena strasznie opadla. Kiedys bylam pewna siebie kobieta znajaca swoja wartosc a teraz sie boje ze pomimo mlodego wieku nie znajde sobie juz nikogo. Czuje ze jestem brzydka, nieatrakcyjna i nie umiem rozmawiac z ludzmi. Poza nim nikogo nie mialam, poniewaz jestem szara myszka i nie potrafie sobie znalesc znajomych dla ktorych bede fajna. Mojego bylego poznalam przez internet i to chyba byla jedyna normalna osoba ktora poznalam w ten sposob. Zawsze trafialam na ludzi z ktorymi nie umialam sie dogadac zas wiem ze na zywo nikogo nie poznam bo nie mam odwagi. Co mam ze soba zrobic? Jak moge szybko zapomniec? Czy jeszcze bede w stanie sie ponownie zakochac? Boje sie rowniez ze moj byly bedzie chcial do mnie wrocic a ja nie bede umiala mu odmowic... nie mam juz sil na nic nawet nie mam z kim o tym pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×