Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jarek212

Co robić ? Jak walczyć ?

Polecane posty

Gość Jarek212

Witam wszystkich ! Proszę o rady i podpowiedzi. Razem z partnerką mamy 5 lat związku za sobą. Mamy dwóch synów 3 i 0,5 letniego. Od półtora roku się nie układało, dużo kłótni, rozstań, powrotów, obojętności z mojej strony. Dodam, że partnerka przez rok walczyła z naprawą tego wszystkiego a ja nie chciałem aż nastał ten dzień kiedy spotkałem ją z kolegą. Była wielka kłótnia, padło wiele słów i wyprowadzka. Zacząłem chodzić do psychologa - stanąłem obok i zauważyłem, że większa wina jest po mojej stronie, zmieniłem się bardzo. Jesteśmy po rozstaniu 1,5 miesiąca. Czasami spotyka się z tym kolegą na kawie. Rozmawiałem z nią wiele razy i powiedziała mi, że po tym wszystkim stała się taką "zimną suką" Że nie ma żadnych uczuć do mnie ani żadnego innego mężczyzny, że nie wie co czuje i ma mętlik w głowie i nie wie co robić. Pomóżcie jak działać w takiej sytuacji i jak walczyć. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, a ja późno bo późno, ale zauważyłem swoje błędy. Musze to jakoś naprawić - kocham ich bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od półtora roku sie nie układało,ale mamy półrocznego syna. Gdzie sens,gdzie logika (życiowa) ?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek212
Były dobre i złe momenty. Miesiąc było dobrze, a nawet bardzo dobrze, ale to zawsze była cisza przed burzą. Ogółem biorąc tą przeplatankę 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dzieci to sie robi z żoną. A z partnerką to se można debla zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×