Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszłyRozwodnik

Co zrobić w tej sytuacji ?

Polecane posty

Gość PrzyszłyRozwodnik

Jesteśmy przed rozwodem (jedna rozprawa za nami) sąd już ustalił alimenty (od października 2014) zacząłem płacić na syna od grudnia a mimo to pazerna na kasę żona (jeszcze) poleciała do komornika który zajął mi pensję i ROR.Poza tym żona zaczyna utrudniać mi kontakty z synem.Kłamie że akurat gdzieś idzie z synem a jak kiedyś przyjechałem znienacka i zapukałem do drzwi to nikt mi nie otworzył choć jestem pewien że ktoś był w domu. Nasłała na mnie komornika mimo że chcę płacić te alimenty dobrowolnie a z drugiej strony nie dopuszcza mnie do dziecka. Co robić w tej sytuacji? Napisać pismo do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej pochwal się jaki z ciebie tatus i mąż był przed rozwodem, skoro ona wolała sama z dzieckiem zostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sąd już ustalił alimenty (od października 2014) zacząłem płacić na syna od grudnia...." Jeśli chodzi o moje zdanie to wcale się nie dziwię że matka izoluje dziecko od ojca-debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty sie dziwisz ,że komornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenty musisz płacić na czas, piszesz że utrudnia ci kontakty a czy masz je ustalone przez sąd?? jak nie to lipa, a jak tak to w wyznaczonym terminie (jeżeli nie da ci dziecka) dzwonisz na policję która sporządza notatkę a później składasz sprawę o ukaranie mamuśki!!!! moja ex dostała za utrudnianie na pierwszej rozprawie 2 tyś. a za dalsze utrudnianie na drugiej jeszcze sześć tyś. niestety czasu straconego z dzieckiem nie odzyskasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłyRozwodnik
Nie zapłaciłem za 2 miesiące bo trochę miałem wydatków zresztą synowi kupiłem laptopa na mikołaja. Babom tylko o kase chodzi a reszta jest nieważna. Ciekawe czy fagasa już ma menda jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawe czy fagasa już ma menda jedna." Po takim dopku jak ty? Pewnie zejdzie jej kilka lat zanim spojrzy na chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać od razu że ktoś inny pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są same rozwódy ziejące jadem, także nie licz od nich na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jaką "pomoc" liczysz? jak oszukać żonę? jak nie łożyć na dziecko? jak okraść swoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci owszem rodzina była żona już nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w choleręgość
PrzyszłyRozwodnik dziś Nie zapłaciłem za 2 miesiące bo trochę miałem wydatków- aha aha,.../ a ona wydatków nie może miec , prawda? PN A MUSI utrzymac , wykarmić i ubrac dziecko, nieważne,że nie ma, bo miała wydatki, prawda? Tatuńcio sie odezwał.... Skoro masz komornika, a ona musiała sie sądzić o kase na dziecko, to zbyt dobry tatunio z ciebie nie jest. Laptopem dziecka nie nakarmi- zresztą, dajesz dziecku łapówkę, ty jesteś od rozpieszczania i durnowatych prezencików, ona od bujania sie , co dac na obiad, w co ubrać i jak zalącic za podreczniki, praaawda??? A w cholerę z takim tatuńciem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli utrudnia kontakty masz prawo zglosic sie do sądu o uttrudnianie i ustalenie widzen. Jesli nadal to bedzie robic grozi jej kara grzywny do 5 tys zł. alimenty płac bo po 2 miesiacach ma prawo podac do komornika jak spłacisz zaległosc komornik musi odstapic od zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura! Autor będzie tak długo płacił przez komornika, aż była go nie odwoła. A że jest głupi jak but - to prawdopodobnie do końca alimentacji. Czyli na własne życzenie podwyższył sobie alimenty o 15%. Wdać co prawda głupi, ale za to bogaty jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - komornik nie odstąpi póki była nie wycofa, dobrze ktoś napisał LAPTOPEM DZIECKA NIE NAKARMSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrywa przed małym bohatera od święta - przyleci raz na ruski rok z laptopem, a poza tym ma dziecko w 4 literach, czy zdrowe, czy chore, czy do lekarza, czy przywieżć, czy posiedzieć, zaopiekowac.... niewaaazne, ważny LAPTOP:D:D:D kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tatusiowie po rozwodach wszyscy sa jednakowi- kupuja uczucia dziecka i odkupują winy drogimi prezentami. Mój ex tez kupował zabaweczki zawsze za 150 zł, nigdy nic tańszego broń Boże. Ten wide identyko, laptopik kupił żeby się przypodobać dziecku:-( tragedia z tymi rozwodnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasłała na mnie komornika mimo że chcę płacić te alimenty dobrowolnie- ale mimoże miałes od pażdziernika, płacisz dopiero od grudnia. Bujacie drogi autorze. poza tym, widzenia... no wybacz... ale jeśłi nie uprzedziszże chcesz zabrać dziecko i nie dogadasz sie jak i kiedy to co- ona ma ci wydac np dziecko o 222 w nocy, bo ty sobie akurst przyjechałes i nie ustaliłes wcześniej może nie widziałeś dziecka nie dzwoniłes do noiego przez miesiąc i nawet nie wiesz, że jest chore, ale przyjeżdzasz w niedziele rano z żądaniem że żona ma ci oddac zasmarkane i kichające dziecko ... taaak?( piszę, bo sa to autentyczne przypadki mojej kolezanki, gdzie " tatuś domaga sie widzeń w ten sposób....w pozostałe dni, gdy zapomina o małym, to pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kiedyś przyjechałem znienacka i zapukałem do drzwi to nikt mi nie otworzył - i słusznie, ja też nikomu nie otwieram, jak się ze mna nie umówi wczesniej. Moge mieć inne plany, tak, jak Twoja była i Twoje dziecko, które przekupujesz laptopem, zamiast kupic zimowa kurtke czy buty na lato itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×