Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodociana Piromanka

Dodatkowe pismo

Polecane posty

Witam, w dniu wczorajszym miałam sprawę o podwyższenie alimentów płaconych przez byłego męża na rzecz dzieci. Sędzina przesłuchała nas, jednakże z racji na bardzo duże opóźnienie i kolejne sprawy odbyło się to dosyć szybko i czuję niedosyt tych zeznań. Teraz czekam na wyrok. I tu mam pytanie, czy do czasu ogłoszenia wyroku (13 marca) mogę dostarczyć jeszcze dodatkowe pismo/oświadczenie na okoliczność sprawy? Pytałam na forum prawniczym ale nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukyu
pewnie musiałabys zapytac w sądzie , zadzwon zapytaj wiem ze mozna dostarczyc pismo procesowe- wyjasniajace dokładnie dany problem ale to mozna zaniesc na rozprawe moim zdaniem ! mozna napisac pismo procesowe i dołaczyc do dokumentów by brało udział w wyroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukyu
moze poza Twoim pytaniem sama skladałas o podwyzszenie alimentów czy prawnik pomagał i o ile moge zapytac to na jak kwote wnosiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składałam sama, wniosłam o 1500zł na dwoje dzieci w wieku 6 i 7 lat. Obecnie otrzymuję 700zł. Ale byłam po poradę prawną i adwokat mi właśnie doradził, że swobodnie mogę wnieść taką kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz bedzie wydany worok, to prawdopodobnie przewod sadowy juz zostal zamkniety - takie sformulowanie powinno juz pasc na ostatnej rozprawie- teraz sedzia tylko sie namysla, jaki wydac wyrok, za pozno na jakiekolwiek pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pleccie kancelarię co pisma procesowe pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pleccam kancelarie dowolnego adwokata albo radcy prawnego. Wszystkie piszą pisma i nieźle kasują tych co nie umią pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, wszędzie potrafią, ale nie wszędzie można się zgłosić, bo koszą jak za zboże. Niestety, taka prawda, jak widzą lakika to tym bardziej. ja kiedyś korzystałam z ich usług http://www.cgh-kancelaria.pl/ z tego co pamietam to wzieli tyle ile w cenniku mieli czyli nie naciągneli. Generalnie nie mam złych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×