Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LADY CARMEL

Dziwne zdjęcia

Polecane posty

Gość LADY CARMEL

Cześć! To już mój drugi związek i mam wrażenie, że przez ostatnie trzy lata znów byłem oszukiwany. Mam wrażenie, że to foty na jakiś portal (nigdy ich mi nie wysłała). Teraz twierdzi, że każda kobieta robi sobie takie zdjęcia. Na pamiątkę? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/9voUMiysGcudxMC8USsBquDCIORcIL http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/BUziHuqRsQAgu84hVbW9F0Vhxoz92b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia104
ha. laska przyprawia ci rogi bo pewnie jestes cwelem albo ona jest zwykla d****** Sama robilam sobie takie fotki na eamore ale on mial malego i sie nademnom znencal. ALe zycze powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwles ladna, ale niestety dziwke. Tam się sprzedaje zdjęcia, albo uzupelnia fapfoldery starych dziadów. Dziewczyna nie ma nic do zaoferowania to d**e pokaze. Wspolczuje. Uwierz. Normalna dziwczyna wstydzi sie wstawić zdjęcie w stroju kąpielowym na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to bardzo inteligentna i fajna dziewczyna. Jest z nią o czym porozmawiać itp. Oboje pracujemy w tzw. "Kulturze" i ona wciąż mi powtarza jak bardzo mnie kocha tylko po cholerę robi te zdjęcia? Teraz tłumaczy, że miały być dla mnie ale nie dostałem ich od przeszło dwóch lat. Zdjęcia, które zrobi przesyła sobie potem na dysk google. Twierdzi, że nie w tym nic złego i mnie nie zdradza... Wmawia mi paranoje, że sam sobie to wszystko nakręcam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asfdf
Sprawa odżyła bo kilka dni temu jedno z takich zdjec pobrala niby przypadkiem na nasz komputer. Akurat byłem w pracy całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1ryie68
Acha ona twierdzi, ze nigdzie ich nie wstawiala. Na pytanie po co robi sobie takie zdjecia bez twarzy: "po to by zobaczyc jak wyglądam". Nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim to po co wstawiasz takie zdjęcia? Kobieta o tym wie? Wiesz, że to jest nielegalne? Już pomijając jak bardzo chamskie. Druga sprawa - tak, znam osobiście takie laski co robią sobie takie zdjęcia. Kij je tam wie po co, ale tak samo trzymają swoje selfie sprzed 1,5 roku na telefonie i nikt się nie czepia. Poza tym skąd wiesz, może się odchudza lub ćwiczy i w ten sposób dokumentuje swój postęp? Bo te zdjęcia wyglądają właśnie na takie. Ja sama jak się odchudzałam potrafiłam sobie strzelić takie fotki. Kij cię powinno interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się nie odchudza. Wiem to na 100% Ew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może ćwiczyć i tobie nie mówić aby zrobić ci przyjemność ładnym wyglądem po jakimś czasie. Te zdjęcie pupy to takie typowe żeby porównywać efekt squatów od boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to, że na początku naszego związku "pracowała" przede mną w tajemnicy z kolegą na podobno filmem dokumentalnym o bdsm i zakładała konta na bdsm.pl podając swoje parametry i miejsce zamieszkania usprawoedliwia moje obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto gadała godzinami przez skype z ludzmi z tego s rodowiska. Spoko. Tylko dlaczego odrzucila moja pomoc w realizacji przedsiewziecia skoro juz wtedy mialem nieporownywalnie wieksza wiedze i doswiadczenie w realizaji dokumentow niz ona i jej kolega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie... Ze wyhodowa£em kolejnego k********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadala oczywiscie w tajemnicy przede mna. Koniec koncow porzucila projekt mimo prosb przyjaciela ze wzgledu na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i moje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłeś wspomnieć o tym na początku. Ja bym po prostu pogadała na spokojnie i powiedziała o swoich obawach. Powiedziałabym, że mam prawo czuć się tak a nie inaczej bo jest taka i taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia104
Nie chcem cie martwic aleposzukaj dobrze na cichodajkiach i eamore. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycg
To ze laska rubi sie ****** to tylko zaleta daj mi jej namiar leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×