Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eksblee

Eks zadzwonił po 3 latach

Polecane posty

Gość eksblee

Cześć dziewczyny. Miałam dziwny telefon od eks. Po trzech latach zadzwonił powiedzieć jak to się zmienił, jaki jest fajny. Poinformował mnie, że ma dziecko w drodze i planuje ślub. Wcześniej wysyłał mi życzenia z różnych okazji, a ja starałam się zerwać z nim kontakt. To ja go zostawiłam. Mówił mi, że jak to było mu wtedy ciężko, teraz niby jest lepiej ale... Dziwne że zadzwonił akurat gdy planuje się oświadczyć swojej nowej dziewczynie. Nie wiem co chciał ode mnie usłyszeć, jak myślicie? Wcześniej wszyscy mu mówili, ze na mnie nie zasługuje, myślę że chciał pokazać jak to się zmienił. Dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,ale do mnie przyjechał ex za którym plakałam 8 lat ,chciał sie pokazac jaki on zmieniony ,dobry itp ,a mnie w trakcie tej wizyty klapki spadły i marzyłam by sobie już poszedł ,ludzie nawet nie wiecie co to za ulga takie wyleczenie ,noc w noc tęsknota a tu jak za dotknięcem czarodziejskiej różdzki -cudowne ozdrowienie i ten uśmiech politowania patrzac na siebie w lustrze i myśląc " co ty idiotko w nim widziałaś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja się wyleczyłam już dawno temu:) jak to stwierdził widać że potrafię się szybko odciąć i mieć go gdzieś po 4,5 roku związku. Zaproponował spotkanie, ja jednak nie mam na nie ochoty, bo niby po co mam się z nim spotkać. Błogosławieństwa mu udzielić? wolne żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak jesteś wyleczona to super,zadzwoń ,powiedz że się cieszesz że jemu TEZ sie ułożyło ,ale nie spotkasz się z nim przez wgląd na lojalność do obecnego partnera którego bardzo kochasz :P a że partnerem jest pluszowy miś to tego juz wiedzieć nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner jest całkiem realny. Powiedziałam eks że spotkanie jest raczej niemożliwe bo muszę skonsultować z nowym partnerem, który z pewnością nie zgodzi się na ten pomysł bądź będzie chciał iść na nie ze mną hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Gdy ja zerwalam to ucielam wszystkie kontakty, lacznie ze zmiana numeru tel, maila, gg itd. I dzieki temu Mam spokoj. Ma Twoj numer a wiec otwarta furtke do kontaktu a jesli dzwoni tylko po to aby sie pochwalic to Chcial pokazac,ze rozstanie z Toba tylko wyszlo mu na dobre i nie rozkminiaj tak mocno bo nie ma czego,nic dla Niego juz nie znaczysz ,to bylo mu tylko potrzebne by sobie cos udowodnic a nie wzbudzic w Tobie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz wynika ,ze to raczej Ty cos czujesz a tu piszesz z nadzieja, ze zapewnimy Cie o tym,ze on nadal kocha i teskni. slabe to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to bylo mu tylko potrzebne by sobie cos udowodnic a nie wzbudzic w Tobie uczucia. " - to chciałam usłyszeć. Olać go ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakich zwiazkach wy jestescie jesli nowy partner ma zgodzic sie lub nie na spotkanie z kims z przeszlosci?O zgode musicie pytac faceta?żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o zgodę tylko szczere relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 10'07 post gdzie wyraznie napisane,ze obecny moze sie nie zgodzic na ewentualne spotkanie.To nazywasz szczerymi relacjami?ktos dorisly moze innemu doroslemu cos zabraniać?to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec po co zadzwonil i co myśli napisz do mojej wróżki Sofii. Jest świetna. Często u niej zasięgam porad. Namiar do niej to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×