Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozgoryczona i wredna

Jak zemścić się na ex?

Polecane posty

Gość Rozgoryczona i wredna

Byłam z moim chłopakiem przez dłuższy okres czasu. Co prawda to ja z nim zerwałam, ale doprowadziło do tego jego zachowanie. Nie będę tu opisywać szczegółów. Ale chcę się na nim zemścić. Za wszystko co mi zrobił. A tak się złożyło że kreatywnością to ja nie grzeszę... Liczę więc na jakieś pomysły z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Daj sobie spokój, choc rozumiem Twoje emocje i nie widzę w nich nic złego. Najgorszą zemstą jest obojętnośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiii
Bądz szczęśliwa w nowym związku, jak najszybciej, to go najbardziej zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona i wredna
On jest w nowym związku i mnie to boli. Ale moje "szczęście" go nie zaboli. Był ze mną bo był, nie kocha mnie i nigdy nie kochał. Obojętność nic nie da. A ja z natury jestem mściwa. I dopóki czegoś nie zrobię nie da mi to spokoju. Potrzebuje się na nim wyżyć żeby się uwolnić od wspomnień... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
zemsta jest rozkoszą bogów, ale nie człowieka... odbije Ci sie czkawką... zapomnij! nie kochał i zerwał - według mnie wszystko w porządku... Na prawdę nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest dobry pomysl
Ja zerwałam. I zastanawiam się coraz częściej czy to była dobra decyzja. Tak czy inaczej znajdę jakiś sposób... Nie prosiłam o ocenianie, warto czy nie. Już postanowiłam. Pytam tylko JAK...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona i wredna
Oczywiście wypowiedź powyżej jest moja. Pseudonim został z innego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj. każdy twój ruch wykonany w jego kierunku wykonany z chęci zemsty-wzbudzi w nim jedynie politowanie nad toba, śmiech i totalne przekonanie że zrobił dobrze odsuwając się od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ zemścij się na nim....
ale co Ci z tego przyjdzie??? wstyd!!! Nie umiesz pogodzić się z porażką... Obawiam się, że kiedyś będziesz tego żałowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potraktował Cie jak oskocznię
od stałego związku? Nie, to Ty dałaś się tak potraktować! Mścij się na sobie! Jeszcze jedna naiwna, myslała, że Boga złapała. A teraz płacz i zgrzytanie zębów. I co tu mozn a głupiej babie pordzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensu- a za co ty chcesz się mścić? każdy ma wolną wolę i wybór- twój ex z tego skorzystał- i powiem ci że skoro jesteś tak mściwa to ja nawet rozumiem że odszedł- zamiast szaleć i się mścić zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona i wredna
Powtórzę raz jeszcze. To JA go zostawiłam! To ze mną był w stałym związku! Nie zamierzam płakać i użalać się nad sobą! Nie potrzebuję żadnych psychologicznych porad, tylko sposobu na zemstę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie ze zrozumieniem
>potraktował Cie jak oskocznię od stałego związku? Nie, to Ty dałaś się tak potraktować! Wstyd. Dorosła kobieta a czytać nie umie. Przetrzyj zaplute jadem oczęta i czytaj wyraźnie zamiast się błaźnić kretyńskimi tekstami ni z gruszki ni z pietruszki. Był w związku z autorką tematu, teraz ma nowy związek. Doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie ze zrozumieniem
Nie lubię mściwych małych kobieciątek. Jak się chcesz mścić to przynajmniej się odrobinę wysil i sama coś wymyśl. I tak efekt będzie jeden - polewka byłego i jego nowej, oraz jego pewność że dobrze się stało że się uwolnil od upierdliwej baby. Mścicielka za trzy grosze się znalazła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eli... autorki
opamiętaj się kobieto:) mało wstydu się najadłaś??? jeszcze chcesz? DAJ WRESZCIE SPOKÓJ SCHIZOFRENICZKO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
durne babsko, zostawiłaś go, poszukał sobie szczęścia z inną, a ciebie szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie miła
to ty odeszłaś, tak przynajmniej piszesz. To za co chcesz się mścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgoryczona i wredna
Za to jak byłam traktowana... nie prosiłam o roztrząsanie powodów tylko o konkretne pomysły. Widzę że ich nie uzyskam, więc uprzejmie proszę o nie wpisywanie kolejnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upszejma
buuu.... kiepsko z Tobą. Szlag Cię trafia, że komentarze są nie po Twojej myśli. A może zamiast marnować życie na knuciu intryg wez się w garść, skorzystaj z pomocy jakiegoś psychoterapeuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala B. Wawaaaa
Ja polecam lalki vodooo sama tak zrobiłam. A przy nim udawałam taką biedniutką, poszkodowaną:P TYlko skrzywię gębę a on już leci, jak piesek:) tak go wytresowałam;) żadne fochy...na biedną ofiarę - to najlepsza tresura:) i wyeliminowałam Ukochną:) pozdrawiam: Alicja z 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala B. Wawaaaa
Każde z innym oczywiście:) Zapomniałm dopisać:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika motylek
ja bym wydzwaniala gluchymi jakis czas albo nagg podala sie za jakas dziewuche i probowala umowic...uwiodlabym i rzucila a na koncu powiedzialabym zonie jaki z niego lowelas:D albo powiedz kolezance by sie z nim umowila i zrob zdjecie a potem wyslij zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utopicie sie w tej waszej
nienawiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ala B. Wawaaaa
Kochana, musisz mieć coś z głową nie tak:) tak się poniżać???? za faceta????? i to od którego się odeszło:) Możesz sobie podać rękę z autorką-i nie ma się co dziwić, że Was nie chcą... Nikt Was nie chce.... Intrygantki, kombinatorki.... Żal mi Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po zdradzie też sie chciałam zemścić. Pierwszy i ostatni plan to było zepsucie jego związku (ale nie wiedziałam jak dostać się do dziewczyny i stewierdziłam, ze sama kiedys się skapnie że ją też zdradza). Drugi to to żeby udac się do niego w wiadomym celu i zrobić mu zdjęcia i porossyłać po necie. Ale nie zrobilam tego bo chyba mam za miękkie serce:P I ciesze się że nie skywdziłam go pomimo że to on mi ją zrobił.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Pisałam, żebyś dała sobie spokój bo ja jestem osobą na której mści się były mąż. Wzbudza we mnie tylko politowanie i żenadę. I wstręt, którego nie da się opisac. Zastanów się czy warto tak się upodlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Elki
Widzę, że sąd i wyrok pomógł. To dobrze. Zamiast zajmować się Nami pomyśl o swoim marnym i nieciekawym życiu... O samotności i braku szczęścia. Może coś cię oświeci i do końca nie zgłupiejesz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×