Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam udany seks z pasierbem

Polecane posty

Gość gość

Mam 35 lat, jestem dyrektorem w jednym z wydawnictw. Mam okropny problem. Mianowicie dwa lata temu wyszłam ponownie za mąż. Jest to moje czwarte małżeństwo. Mój małżonek jest bardzo zamożnym człowiekiekiem, ale również bardzo zapracowanym. Często zostaję sama w wielkim domu, czuję się samotna. Seks uprawiamy średnio trzy razy w tygodniu. Nie jest nam razem źle, ale on mnie nie zaspokaja. W łóżku czułam się z nim szczęśliwa tylko na początku. Jest trochę starszy ode mnie. Mówi, że mnie kocha, ale często nie staje na wysokości zadania. Nie chce iść do lekarza. Poza tym podejrzewam, że korzysta z usług prostytutek. Po prostu nigdy w tym małżeństwie nie czułam się zaspokojona. Pozwoliłam sobie na kilka "skoków na bk." Nigdy nie miałam z tego powodu wyrzutów sumienia. Ot, po prostu jednorazowe przygody. Podkreślę jeszcze, że cały czas czuję się młodą i atrakcyjną kobietą. Mam ogromny apetyt na seks. W tamtym roku przerowadził się do nas syn mojego męża z pierwszego małżeństwa. Nigdy nie przepadałam za nim, ani z a ego matką. Wcześniej to właśnie z nią mieszkał w nnym kraju. Nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Gdy go pierwszy raz zobaczyłąm wiedziałam, że cos się zmieni. Wysoki i przystojny, sprawił, że moje hormony zaczęły szaleć. Na sam jego widok moje sutki swardniały, a oddech przyspieszał. Nie wspominając już o tym, co się działo, gdy niby przypadkiem spotykaliśmy się na korytarzu, a na jego nagim torsie błyszczały krople wody, pozostałości po wieczornej kąpieli. Sytuacja stała się coraz bardziej napięta. Aż pewnego razu, gdy mojego męża nie było w domu, otworzyłam butalkę i napawając się samotnością wypiłam kolejny kieliszek. Mój pasierb zjawił się niepostrzeżenie i tylko zmierzył mnie wzrokiem, zatrzymując wzrok na moich piersiach. Chwilę później całowaliśmny się jak opętani, a jego język pieścił moje podniebienie. Ręce z kolei mocowały się z napiecięm mojej sukienki. Wtedy nie dotarliśmy do łóżka. Zrobiliśmy do w kuchni, na stole, który od tamtej pory nabrał w moich oczach zupełnie innego znaczenia. Dopiero później dotarliśmy do sypialiśmy, gdzie kochaliśmy się znacznie wolniej, delektując się swoimi ciałami. Było bosko. On jest znakomitym kochankie. Nie spieszy się, umie dotykać i nie ma żadnych zahamowań. Wtedy to się zaczęło. Trwa to do dnia dzisiejszego. Ponadto mój pasierb wmówił sobie, że mnie kocha. To prawda daje mi nieziemską rozkosz, ale nic do niego nie czuje. Mój mąż niczego nie widzi. Myśli, że kiedy jadę gdzieś z jego synem, to budujemy więź rodzinnną. Ostatnio to się dzieje coraz częściej. "Spotykamy" się nawet pięć razy w tygodniu, rpbimy to niemal wszędzi. Chłopak ma niecałe dwadzieścia lat i jest całkowicie uzależniony od rodziców. Nie dam rady z niego zrezygnować, ale on chce ze mną być. To naprawdę staje się chore. Mąż by mi tego nigdy nie darował, rozwiódłby się ze mną i zostawił z niczym. Nie wiem, co robić. Błagam, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fajny uklad. Wazne ze masz przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starej pi/czy młody ..uj sie ćwiczy... Tylko zastanawiam się czy to nie podpada pod kazirodztwo. Bo pod łajdastwo to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare ścierwo, mąż się dowie i kopnie cie w dupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, dlaczego obrażacie same siebie? Masochizm? Zazdrość? Autorka ma dopiero 35 lat i jest osoba wciąż młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój opis sytuacyjny był na tyle realistyczny że czytając organizm zareagował mi w sposób gwałtowny i natychmiastowy. Bliski byłem omdlenia ponieważ wiekszość krwi która normalnie powinna iść do mózgu została skierowana do wiadomego organu,rozmiar XXL. Mam tylko nadzieję że nie jesteś starym i łysym pedałem,który robi sobie z nas niezłą bekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie jestem żadnym łysym pedałem. Jestem starą, pomarszczoną prostytutką która ma czasami haluprojekcje na temat... Po zjedzeniu starego zmywaka, który mi się zawieruszył w początkach kariery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czwarty mąż, ja pierniczę,nie trzeba było lecieć na kasę , a poszukać kochanka, teraz zniszczysz wszystko mąż powinien jak najszybciej dowiedzieć się o tym i puścić cię z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niby wykształcona i na tyle głupia czy naiwna... Przecież to przestępstwo. Na dobrą sprawę każdy możeto zgłosić na policję i na podstawie IP Cię namierzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo pasierbow bzyka swoja macoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajkopisarstwo plus patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaczniesz zarabiac na pisaniu erotycznych opowiadanek? Choc ta twoja wypocina jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy sie dalej bzykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś tylko ty w takim układzie. Mam 38 lat,wyszłam za rozwodnika starszego ode mnie o 15 lat,dla jego kasy i prestiżu,dzieci nie mamy. Jego syn ma 25 lat,z biedą skończył studia ,ale z wyglądu macho,że nogi miękną i jestem wilgotna na sam jego widok. Trwa to od zimy. Co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Mówiąc krótko,potrafi mi dogodzić,jak mąż wyjeżdża robimy normalnie orgie seksualne,aż padamy ze zmęczenia. Nie wiem,jak to się skończy. Żyjemy chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morda stara a psychika jak u 15 latki. Dla mnie to jest po prostu obrzydliwe i żałosne, i szkoda tego męża żę się ożenił ze zwykłą k\u/\r\w\ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłam za wdowca z synem.5 lat temu,miałam 30 lat a on 45 i syna 17 letniego.Z początku trochę się boczył ale po jakimś czasie zaczeliśmy tworzyć fajną rodzinkę. Niestety tryb pracy męża sprawia ,że wyjeżdża na 2-3 tygodnie, tydzień jest w domu i znowu wyjazd. A pasierb zaczął traktować mnie bardziej jak dziewczynę niż matkę czy też żonę ojca. Zrobił się zazdrosny,natarczywy a przy tym jest wysoki,bardzo męski ,wyręcza mnie w pracach przy domu. Coraz bardziej podobał mi się jako mężczyzna a ja widziałam jego maślane oczy,przecież wciąż jestem atrakcyjną kobietą. Atrakcyjną i wciąż żądną seksu . Spędzaliśmy ze sobą wolny czas i stało się to,co było do przywidzenia.Któregoś dnia po późnym filmie wylądowaliśmy razem w łóżku.Okazało się,że byłam jego pierwszą kobietą. Mąż przyjeżdża na tydzień,to raz lub dwa z nim się kocham. W pozostałe dni śpimy razem z pasierbem i są to intensywnie spędzane noce,bo jest nienasycony i głodny seksu,co mnie odpowiada. Przyszłości przed nami żadnej,znajdzie w końcu jakąś dziewczynę,ale na razie ten układ nas zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz oczekujemy opowieści babci, która pieprzy się z wnuczkiem. Czy qrestwo ma jakieś granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten rogacz tyra w pocie czoła na żonę i syna. Daje im dach nad głową, pieniądze i kupił to łóżko na którym syn i żona przyprawiają mu rogi. I to tylko dlatego, bo pierwsza żona i matka tego czegoś mu umarła. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzniecierpliwiony
To są opowieści telenoweli. Operator je podkręca z nadzieją ,że ktoś zwróci uwagę na reklamy. A nawet nie on a reklamodawca. Operator liczy jak często ta strona jest oglądana i komentowana. I w zależności od sondażu wystawia rachunek reklamodawcy. Co myślicie o reklamach ,które znajdujecie w skrzynce pocztowej? Ja już kilkakrotnie poszedłem na pocztę i powiedziałem , żeby mi listonosz nie zaśmiecał skrzynki pocztowej . Na razie bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam 35 lat, jestem dyrektorem w jednym z wydawnictw" Tak rozpoczynał się temat tego forum. Co prawda więcej w tych opowiastkach fantazji niż rzeczywistości, jednak mnie przeraż fakt, że niby taka wykształcona kobieta i dyrektor wydawnictwa, a nie umie pisać bez błedów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Fakcie pracuje ;p tam walą byki gdzie sie da ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dalej masz afere z pasierbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promacochisz
Bardzo duzo destruktywnych komentarzy, jak widac to zazdrosznicy ktorzy zaluja innym udanego seksu. Macochy i pasierby nie zwracajcie uwagi na takich debili i korzystajcie z rozkoszy puki okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macochy i pasierby macie fajne uklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała ta historia to mogą być marzenia jakiegoś małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze fiutkujesz z pasierbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pasierb mnie uwodzi. Nie jestem jeszcze zdecydowana na romans. Chcialbym porozmawiac z mezem zeby pasierb mnie bzykal 2 razy w tygodniu. Czy ktos ma Taki uklad, czy zgodzi sie maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobramacocha
U mnie tez chyba niebawem dojdzie do czegos. Potrzebuje rady, jak wy to robicie aby sie nie wydalo? hamster46@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×