Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maga12345

Odwiedziny ojca

Polecane posty

Gość Maga12345

Witam, rozstalam sie z partnerem. mamy 1,5 rocznergo synka., Odwiedza go regularnie, sami ustaliliśmy dni spotkań. Wiem, ze będzie chciał synka zabierac do siebie (50km ode mnie) na Święta (co drugie). Nie mam nic przeciwko, bo to przecież jego syn. Tylko jak przeżyć rozłąkę z dzieckiem?Byliście w podobnej sytuacji? Jak dac sobei rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku może być Ciężko - ten sam dom, ale brakuje szczebiotu malucha. Najlepiej nie byc wtedy samemu. Spotkaj się z ludźmi, wyjdź z domu. Jeśli nie możesz, to siedź na caffe i czytaj głupoty. To świetny zabijacz czasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie - ja na początku, gdy ojciez zabierał moją córcię do siebie, czułam sie bardzo dziwnie. Czegoś mi brakowało, zrywałam się nagle i szłam do jej pokoju sprawdzić czemu w domu jest tak cicho. Ale dosyć szybko mi to minęło i traktuję ten czas jako okazję do lepszego zajęcia się sobą. Wychodzę, spotykam się z ludźmi wieczorami, a nie tylko w dzień, czasem wypiję jakiegoś drinka (przy dziecku nie piję nigdy). Przyzwyczaisz się. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×