Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta39macocha

Pasierp mi dogodzil

Polecane posty

Gość Marta39macocha

Wam tak latwo to krytykowac, bo nie rozumiecie jak do takich sytuacji dochodzi. Ja i moj pasierb zostalismy kochankami. Wiele rzeczy sie na to zlozylo i moge to wylozyc, jesli kogos to interesuje, ale jak narazie, najistotniejsze jest to, ze to dziala jak kazdy romans. Kropla drazy skale, nawet najtwardsza. Ja na poczatku tez bylam oburzona, zwalczalam, bronilam sie, ale w koncu stalo sie. To trwalo calymi miesiacami, ale oczywiscie trend byl ten sam: wzrostowy, sytuacja sie pogarszala, on sobie pozwal na coraz wiecej, w koncu sie troche na ten awanse po cichu zgodzilam (wydawalo mi sie, ze nie mam wyjscia), potem na te awanse czekalam, a gdy w koncu doszlo do tego, ze sie kochalismy, to w zasadzie dobrze wiedzialam ze to sie stanie i to ulatwilam (polozylam sie spac z nim do lozka w halce, bez majteczek, bo wiedzialam, ze pod pozorem przytulania sie do mnie bedzie chcial we mnie wejsc, co juz wczesniej probowal, ale poniewaz mialam majteczki, sie nie udalo. W kluczowym momencie, nawet podnioslam noge, aby mu ulatwic, oczywiscie caly czas mowiac aby przestal). Gdy we mnie wszedl, czulam takie poczucie spelnienia, taka ulge, ze tego sie opisac nie da. doszlam bardzo szybko, cichutko, mimo ze caly czas szeptalam "nie". NIe jestem z tego dumna, ale sie przyzwyczailam do tej moralnej okropnosci. Ale oboje jestesmy szczesliwi z tego ukladu, ktory czasami trwa mimo, ze on sie juz wyprowadzil z domu. to dziala jak kazdy romans i - aczkolwiek oczywiscie moja wina jest wieksza niz innych kobiet ktore w "zakazanych" romansach ulegaja (zdradzajacych zon, dziewczyn, etc), zasada jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fajnie, bardzo zazdroszcze. Czy dalej posuwa Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sierp cie posunal bo gdyby to byl syn twojego meza to napisalabys pasierB. A przepraszam ty jestes niewyuczona patologia, skad masz znac zasady pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta39macocha
Przepraszam ma byc pasierb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dalej fiutkujesz z pasierbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to on odciaza swego ojca w obowiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimnazjum, do lekcji, albo scenariusze dla TVN pisać. Może w Ukrytej Prawdzie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do Drzyzgi , ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dalej macie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patalogy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×