Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania546373j

Problem z ex

Polecane posty

Gość Ania546373j

Witam wszystkich. Mam problem z moim ex. Mamy dziecko które ma już 3 latka, dodam, że od 1,5 roku nie jesteśmy razem i dziecko jest ze mną on tylko odwiedza małą. Grozi mi cały czas, że jak znajde nowego faceta to mi sądownie zabierze małą. Powodem jest to, że nie mam pracy, ale stały dochód cały czas mam i dziecko nie jest zaniedbane. Czy on jest w stanie sądownie coś mi zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet? Matce? Nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może na wszelki wypadek nie znajduj nowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wykaże w sądzie że dziecku brakuje, jest zaniedbane także ze strony emocjonalnej to może. Po co Ci dziecko jak będziesz miała nowego faceta! Rozwodki znajdują sobie konkubentow później zdziwione że ten je katuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stały dochód to alimenty od męża i 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty są na dziecko i 500+ też jest na dziecko. A za co ty jesz i żyjesz? Okradasz własne dziecko z pieniędzy na nie przeznaczonych?? Chyba każdy sąd by się tym zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brutalnie mówiąc - facet może ci skoczyć z rozbiegu. Na razie to sam zapewne nie będzie w stanie wykazać głębokiej więzi z dzieckiem, bo niby jakim cudem, skoro dzieciak nawet nie pamięta czasów, kiedy byliście rodziną. To, że powinnaś wziąć się do roboty to inna sprawa - nie możesz utrzymywać się z alimentów, chyba, że eks mąż wypłaca je na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×