×

Odpowiedz na ten temat

Straciłem miłość życia. Za późno zrozumialem że ja kocham!

 • gość 2017.06.30 [08:09]
  Straciłem idealna dziewczynę. Straciłem ja przez własną głupotę. Mieliśmy wtedy ona 14 a ja 15 lat. Zaczelismy ze sobą "chodzić". Bardzo mi się podobała. Pokochała mnie takiego jakim jestem. Zaakceptowała mnie z moimi wadami, z moim wyglądem. Nie liczyło się to dla niej. Miałem trądzik i nie wierzyłem w siebie. Nie wierzyłem, że tak mądra, piękna, inteligentna dziewczyna mogłaby być ze mną. Starałem się. Przywozilem jej kwiaty. Pisałem jej wiersze miłosne. Byłem najszczesliwszy! Po pewnym czasie zaczalem ja zaniedbywac. Zacząłem ja odrzucać odkąd wyleczylem się z trądziku i przybralem w mięśnie. Zacząłem ja zaniedbywac. Nie chciałem się z nią spotykać. Nie wiem co mi wtedy było. Myślałem że poznam lepsza. Rzadziej do niej pisałem, wolałem pić z kolegami. Ona się martwila, troszczyla. Pisała do mnie, pytała czy pije, pytała dlaczego pije, pytała z kim. Meczylo mnie to a onw robiła to z troski. Już raz próbowałem zerwać to ona walczyła. Wydawało mi się, że jej nie kocham. Teraz wiem, że kocham ją nad życie. Po 4 latach mnie oswiecilo. Zrozumiałem. Skrzywdzilem ja, oszukiwalem, oklamywalem, ponizylem, wysmialem gdy chciała porozmawiać. Nie mam z nią kontaktu. Nie wiem co u niej. Bardzo pragnę żeby do mnie wróciła. Żadna dziewczyna nie była lepsza. Żadna nie była taka kochana. Pomyśleć że ona, w wieku 14 lat potrafiła kochać prawdziwie i zrobiłaby dla mnie wszystko. Pomagała mi w nauce. Była tak mądra że mimo iż była w 1 klasie gimnazjum pomagała mi w matematyce na poziomie 2 klasy. Była bardzo mądra. Teraz wiem, że powinienem ją nosić na rękach za to że w ogóle zwróciła na mnie uwagę smutas.gif teraz zrozumiałem że ja kocham. Chcę do niej wrócić. Zrobię dla niej wszystko! Pomóżcie mi! Wiem że bardzo cierpiała i chciała żebym wrócił ale wtedy miałem to gdzieś. Za późno zrozumialem że ja kocham. Da się to jakoś naprawić?
 • zara121 2017.06.30 [09:12]
  Nie wygłupiaj się chłopie ,co było a nie jest nie pisze się w rejestr.
  Ty zrozumiałeś dopiero teraz co straciłeś a ona skoro jak piszesz jest bardzo inteligentna to znacznie szybciej do niej dotarło ,że nie dorastasz jej do pięt i dziś raczej nie będzie chciała na ciebie spojrzeć.
  Ja też przeżyłam takie nie trafione miłości a dziś mogłabym na tych chłopaków (dziś już dojrzałych mężczyzn) spojrzeć tylko z politowaniem i wyższością i nawet chciałabym ,bo dziś to oni dowiedzieli by się co stracili.
  To były szczenięce miłości i nic już tego nie wróci,uwierz mi,ona sama sobie się dziwi ,że w tobie się zakochała.Jeśli chłopak w tym wieku już pije i zdradza to w tej chwili nie jest nic wart.Tobie nadal te zachowania zostały a ona jest tego teraz świadoma jak nigdy.
 • gość 2017.06.30 [09:21]
  Dobrze jej tak, pij, zdradzaj i korzystaj z życia. Dopóki jesteś młody.
 • gość 2017.06.30 [09:41]
  Nie zasłużyła na to! Nie zasłużyła na to żebym ja oszukiwal i tak traktował!
  Ja zrobię wszystko jestem gotowy ja szukać. Jechać do niej tym pieprzonym rowerem 20 kilometrów. Kocham ją! Chcę do niej wrócić! Ale bardzo się boję odrzucenia. Kocham ją i żałuję strasznie. Zrobię wszystko żeby do mnie wróciła! I już nigdy jej nie skrzywdze będę ją traktować jak księżniczkę!
  Ale bardzo się boję. Myślicie że warto walczyć?
 • gość 2017.06.30 [09:42]
  Nie warto bo zyjesz wyobraznią.
 • gość 2017.06.30 [09:47]
  2/10
  Nawet smiechlam przy tekscie o matmie.
 • gość 2017.06.30 [09:51]
  Warto ****ać inne a tą olej.
 • gość 2017.06.30 [10:32]
  Ludzie pomóżcie mi co ja mogę zrobić jeszcze????
 • gość 2017.06.30 [10:34]
  Zapinać w d**ę koleżankę i się nie przejmować.
 • gość 2017.06.30 [16:00]
  Ale ja nie mam koleżanki.
  Mam samych kolegów.
  I to oni zapinają mnie w dope.
  Co ja moge zrobić żeby zapiąć w dope moją pierwszą miłość i jej brata Staszka? smutas.gif
 • Leszek28 2017.09.07 [15:52]
  Coz ja mam 28 lat i pozwolilem odejsc milosci mojego zycia. Po miesiacu rozpaczy postanowilem zawalczyc. Znalazem strone odzyskacbyla.eu i pana Miłosza, ktory pomogl mi odzyskac moja kobiete. Kiedy wreszcie zgodzila sie by do mnie wrocic od razu sie jej oswiadczylem!
 • Nowy w mieście 2017.09.09 [16:11]
  Jeszcze nie czytałem tak żałosnej ściany tekstu jaką zapodał nam tu autor, Istne disco polo polskiej literatury oczko.gif Łykam wszystko, jak indor kluski, ale tego nie mogę strawić. Historia pryszczatego chłopaka z gimbazy, który poszedł w masę i wymyślił że teraz może mieć wszystko.
 • KAZIKSS 2018.09.22 [20:50]
  O kurde nie ma nic najgorszego, niż stracić dziewczynę rpzez własną głupotą!!!!!
  przeczytaj tego bloga:
  https://damcidomyslenia.pl/jak-odzyskac-byla- dziewczyne-ktora-od-ciebie-odeszla/
 • gość 2018.09.22 [21:45]
  KAZIK!!! Ty naprawde jesteś z SS???

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...