Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccdddee

Widzenia ojca z dzieckiem!!

Polecane posty

Gość ccdddee

Mam taki problem, otóż ojciec dziecka nie raczył pojawić się na sprawie rozwodowej. Sędzia poza protokołem kazał pełnomocnikowi byłego męża poinformowac go, że musi podac mi miejsce swojego zamieszkania ( bo tam głównie go zabiera) oraz za każdym razem informowac gdzie dziecko będzie przebywało (np. że jedzie na weekend nad morze, czy do innego miasta na basen itp). Adwokat nie ponformował b. męża od razu, a potem twierdził, że Sędzia tego nie powiedział. Całą rozprawa była nagrywana. Czy po miesiącu mogę złozyc wniosek o płytę z tej rozprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj przez kancelarie sądu (podanie,nr sprawy,czego dotyczy,itd)a nie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccdddee
pytam,bo moze ktos miał podobną sytuację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda sprawa może wyglądać inaczej, a że dotyczy to kwestii typowo prawnych zdecydowanie lepiej, żebyś spytała w kancelarii, albo w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ccdddee 2016.05.17 Ale nie możesz świnio wiedziec gdzie mąż zabiera własne dziecko tak jak ty nie musisz prostaczką mówić gdzie wychodzisz. Szykuj sie niedługo takie jak ty będziemy katować gorzej niż na rakowieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że możesz, do tego w niektórych sądach dokumentacja jest dostępna przez net - dopytaj u siebie. Poza tym z nagrań jest spisany protokół, gdzie takie informacje powinny być ujęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×