Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lila8282

Z tego co wiem umorzyli mu zaległe alimenty!!!

Polecane posty

Gość Lila8282

Jak to możliwe,winien był E.alimentacyjnemu 23 tyś i w związku z tym,że nie mogli długu ściągnąć,został mu dług umorzony Jest jakiś nowy przepis,wiecie o co chodzi? To znaczy ,że nie będą mogli dłużnikom ściągać alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest jakiś przepis ,że od lipca bodajże umarzają dług tym od których nie mogli wyegzekwować,warunek jest,że jeżeli przez 3 lata nie udało się komornikowi nic wyciągnąć od dłużnika to umarzają a sprawdzają wcześniej w Urzędzie Skarbowym czy rzeczywiście dłużnik nie miał dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swojego ex poszłam do komornika i nie może z niego ściągnąć,chyba też mu umorzyli,ale fundusz mi nie daje od 4 miesięcy,jak jest u was dziewczyny?czyżby ta moja łajza też miała umorzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to boli? Twój dług? Nie ty, a ja jestem wierzycielem - i mnie nie boli. A ciebie boli?? A przepis o możliwości umorzenia jest od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co chciałyście ujebać facetów i nie wyszło!!!No wy swoje dostałyście z funduszu,więc choooj was obchodzi czy im umorzyli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> to ty od 4 miesięcy nie masz co dzieciom dać jeść i nawet nie zainteresowałaś się dlaczego?? Nieźle sie nimi opiekujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam co jeść i dzieci również,bo pracuję,i gdyby nie ja ,to dawno by zmarły z głodu,myślisz,że 400 zł na dziecko to majątek? tyle wydaje na rzeczy dla nich w miesiącu.A gdzie jedzenie,wycieczki szkolne,basen,obiady szkolne?płacę czynsz i media.Puknij się w łeb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj szkoda ,że mendom umarzają,myślałam,że zadłużę gnoja lub pójdzie w końcu za kraty!!!!!! świnie to jednak mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie w łeb puknij - 4 miesiące nie dowiedziałaś się dlaczego nie dostajesz alimentów? Spałaś sobie na melinie w pijanym widzie?? Full wypas mają te twoje dzieci jak się łapią na alimenty z FA. I w dodatku tych alimentów nie dostają. NOSZ-QRWASZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha śmieszna sprawa. Kobieta która upomina się o alimenty to materialną suka ta która pracuje i nie upomina się to jeszcze gorsza. Co za ludzie siedzą na ten kafeteri czasem mam dosyć tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za wspaniała informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×