Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czytelniczka_83

Książki, które każdy powinien znać

Polecane posty

Gość czytelniczka_83

Jakie są Wasze typy? Jakie książki zrobiły na Was największe wrażenie? Które zaliczacie do klasyki, którą każdy kulturalny człowiek powinien znać? Co z nowości jest godne polecenia? Czekam na propozycje - stwórzmy listę :) A przy okazji może ktoś znajdzie coś, czego nie czytał, a stwierdzi, że powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kulturalny człowiek nie szuka inspiracji lekturowych na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_83
A ja uważam, że pomijając "gimbazę" i ludzi, którzy sieją tutaj głupotę, są też użytkownicy inteligentni, oczytani, do tego "normalni", z którymi niejednokrotnie udało mi się porozmawiać na ciekawe tematy. Ale skoro nie masz od siebie nic do dodania, tylko "hejt", to proszę przenieś się na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze i wszędzie
"mistrz i małgorzata" . "władca pierścieni" . jak mi się przypomni, jeszcze napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_83
I tak na marginesie - nie, nie szukam pomysłów w stylu "polecam wszystkie książki Coelho, są takie mądre"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze i wszędzie
też jestem zainteresowana. na tym pojechanym forum jest dużo wbrew pozorom normalnych ludzi, którzy lubią po prostu tę jazdę bez trzymanki, jaka tutaj jest (to jedyna chyba taka ostoja w necie, inne fora moderowane i obowiązuje słodkie pier/dze/nie sobie ;) ). do to tego trolla wyżej, który zresztą żadnej książki nie podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie ma jakiegoś żelaznego zestawu ksiązek, które kazdy powinien znać. Myślę, że człowiek w mairę inteligentny ( lubuwazający się za takiego) powinien orientować się w polskiej i swiatowej klasyce ale to nie znaczy,że wszystkie pozycje MUSI przeczytać. Każdy wybiera lektury wg upodobań. Ja np czytam dużo różnych książek, klasykę znam ale wcale nie uważam, że kazdy powinien przeczytać "Mistrza i Małgorzatę" :). Mnie osobiście ta lektura nic nie dała. Kocham za to "Lalkę" i "Chłopów " a nie sądzę, że wszyscy się tymi pozycjami zachwycają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka_83
Do tego gościa, który napisał, że nie ma żelaznego zestawu - owszem, masz rację. W pewnym sensie. Po prostu żeby wiedzieć, czy dana książka coś mia dała, coś wniosła do mojego życia, muszę ją przeczytać. Innej drogi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kooosmosik
Obudź się kopciuszku, najlepsza książka jaką kupiłam w 2017 roku! Polecam, ja zamawiałam na ksiegarnia-internetowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×