Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angela_k30

książki zamiast kwiatów na wesele

Polecane posty

Gość angela_k30

cześć dziewczyny jakie polecacie książki w przystępnej cenie, które nadają się na prezent dla młodych zamiast kwiatów? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka26
No ja Cię proszę czemu zaraz kucharska? Skoro zażyczyli sobie książek to znaczy, że mają szerszy światopogląd! Może coś z klasyki, albo jakąś ciekawą książkę podróżniczą. Ostatnio wygrałam książkę W. Cejrowskiego i przyznaję, że chociaż wcześniej takie rzeczy mnie nie interesowały to fajnie się czytało. Swoją drogą super pomysł mieli z tymi książkami zamiast kwiatów:) Jak masz czas to możesz spróbować wygrać coś w jakimś konkursie, wtedy nawet kasy nie będziesz musiała wydawać. Sporo księgarni i serwisów o literaturze takie organizuje np. ten: http://www.pasjaksiazek.pl/konkurs_znajdziek http://www.pasjaksiazek.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak .....
ja bym się spytała młodym wprost czy zamierzają te książki zatrzymać dla siebie czy np chcą wspomóc jakąś bibliotekę ? w mojej okolicy jedna z par tak postąpiła widziała że sytuacja biblioteki w ich miejscowości jest kiepska i w ten sposób chcieli ją wspomóc nowościami ....jeśli takie jest ich zamierzenie to książka z każdego działu literatury się przyda a jeśli to dla nich to też lepiej wiedzieć jaki rodzaj literatury ich interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasne
Od razu lubią książki, często to tylko na pokaz :D, snobizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
widzę,że coś się ruszyło :) książki są dla nich myślałam o jakimś poradniku,ciekawej biografii czy może jakiś album... książki kucharskie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty musztarda
proponuję pozycję pt : Jak przeżyć w małżeństwie i nie zwariować" czy jakoś tak :classic_cool: nie pamiętam autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większej bzdury nie czytałam nigdy :O :D :D Biblię kupić warto, choć jeśli dotychczas nie posiadają Biblii źle to o nich świadczy :O Kup Biblię i jakiś komplet garnków albo pościel, żeby mieli na czym spać, ale po co im ksiązki?? :O To jakieś farmazony :O :O Książki na wesele :D To śmieszne :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
dlaczego śmieszne? jedni chcą zamiast kwiatów kupony lotto,inni maskotki, a w tym przypadku książki kwiaty szybko uschną, a książki pozostaną na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania ty łbie zakuty
spierdalaj na bambus, wszedzie te swoje durnowate pierdoly musisz wpierdalac, zdewociala debilna pało :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania ty łbie zakuty
polykam kupy much

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a też odpowiem
bardzo lubię czytać i ksiażka zawsze mnie cieszy. z tym proszeniem o książkę zamiast kwiatów to jednak temat trochę śliski. argument jest taki, że badyl i tak zwiędnie a 40-50 zł poszło. tylko dobra książka potrafi kosztować znacznie więcej. jasne, są tańsze, ale nowości, ciekawe biografie chodza koło 100zł. no i lipa bo dostać zestaw książek kucharskich czy poradników o kwiatach to juz mniej fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerto
Dla Pana Młodego - Tern Pierumowa. Dla Pani młodej nie mam pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Fajny pomysł z tymi ksiązkami,Mysle ze warto wziac pod uwage to czym sie interesują,zeby w miare trafnie wybrać jesli ksiązki mają trafic do ich prywatnej biblioteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×