Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krytyk na maksa

najgorsze zespoły, muzycy i rodzaje muzyki w historii

Polecane posty

Gość krytyk na maksa

1.u2 2.Metallica 3.Madonna 4.Queen 4.Rap 5.Hip-Hop 6.Reggae 7.Black and Death Metal 8.Soul 9.R&B 10.wszystkie pop "gwiazdy tv, gazet i radia" 11.polski tzw.rock i pop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na noc pierwszy dzien
doom metal i jakis solowy projekt o nazwie Silencer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu.
techno, dnb. no i hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he krytyk widzę fanem
disco polo jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
disco polo to nie raczyłem wymienić , bo to jest nawet poniżej krytyki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
kant dupy....tak , zasadziłem kopa kiedyś fanom zespołu Metallica -- połowie lat 90 --- jak chcesz możesz spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
cwoku,ignorancie!!! uslyszal dwa kawalki i pieprzy od rzeczy :-0 get offfffffffff!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
a grup takich jak queen i mettalica mozna nie lubic, jak i ja ich nie lubie, ale mowic, ze sa najgorsze, to tylko baran mowi :-D KLASYKA, CZLOWIECZKU, TO COS O CZYM SIE NIE DYSKUTUJE, JEST DOBRE I KONIEC! nawet jesli nie miesci sie w naszych gustach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
a grup takich jak queen i mettalica mozna nie lubic, jak i ja ich nie lubie, ale mowic, ze sa najgorsze, to tylko baran mowi :-D KLASYKA, CZLOWIECZKU, TO COS O CZYM SIE NIE DYSKUTUJE, JEST DOBRE I KONIEC! nawet jesli nie miesci sie w naszych gustach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
wymieniłem co jest dla mnie najgorsze i koniec tematu , bez obrażania nikogo , Tobie radzę zrobić to samo -- gdybym się nie znał na tych zespołach , nie wymieniłbym ich tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
wymień swoje najgorsze tytuły i tyle w temacie , a nie próbujesz pisać na tematy , o których nie masz pojęcia dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
to formuuj inaczej tytul! pisz: zespoly, ktorych nie lubie. nenawidze, jak ci sie podoba, a nie najgorsze zespoly, cwoku! :-p krytyk na maksa=kretyn na maksa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
moja ocena jest nie tylko subiektywna , jest również obiektywna i wiele osób, które znają się na muzyce wymienia te zespoły i style w najgorszych ---- mają w dupie twoją klasykę czy innych , a u2 mają za swoisty muzyczny produkt równy madonnie i gwiazdkom w vivy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
bo co??? bo po latach pracy osiagneli sukces komercyjny??? i dlatego sa najgorsi, w kibel??? niezla miara aby powiedziec o czyms, ze jest dobre czy zle :-D czyli co? trzeba siedziec w garazu, aby miec opinie ambitnej i dobrej grupy?? ile ty masz lat chlopczyku? 16-20?? spadaj, please, bo gowniarstwem i porazka zajezdza :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
bo co??? bo po latach pracy osiagneli sukces komercyjny??? i dlatego sa najgorsi, w kibel??? niezla miara aby powiedziec o czyms, ze jest dobre czy zle :-D czyli co? trzeba siedziec w garazu, aby miec opinie ambitnej i dobrej grupy?? ile ty masz lat chlopczyku? 16-20?? spadaj, please, bo gowniarstwem i porazka zajezdza :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
napiszę ci coś - im więcej piszesz , tym bardziej śmieszny się robisz i zabawny , zwłaszcza rzucając hasłami w moją stronę , bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie chcę pisać o tobie - bo w ogóle twoje zdanie teraz nie ma dla mnie znaczenia , więc jeśli u2 jest dla mnie i wielu innych syfem , to tak jest, a ty zamiast skupić się na temacie , próbujesz mnie obrazić bo nienawidzę u2 i nimi gardzę :) skup się i wymień to , czego nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
archanioł wymień to , czego nie lubisz jak w temacie, bez obrazy , ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
skad wiesz, ze jestem facetem, dupku? :-p ja nie lubie takich durnych i niedojrzalych opinii, jakie produkuja takie jak ty :-p a uwielbiam: progressive rock, hard rock, new wave, dark-cold wave, goth, ebm, electro, ebm, goa trance, d'n'b. to moze na tyle, bo pewnie twoj mozg poszedl w tilt :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
ah..! no i oczywiscie punk! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
nie obchodzi mnie kim jesteś i co lubisz , a do tej pory piszesz wszystko tylko nie na temat --- to chyba wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
za to ty piszesz jak rasowy ignorant, ktory uslyszal kilka kawalkow i bawi sie w krytyka-kretyna. dziecko, gdybys od poczatku sluchal U2, czyli w latach 80, to moze dzis mialbys troche mozgu, aby wiedziec, co mowic :-p ale coz, ty jestes malym frajerem, ktorego wizja muzyki zaczyna sie i konczy na gadkach z kolesiami sprzed twojego bloku :-p wole nie wiedziec, czego sluchasz i co jest dla ciebie najlepsze, bo tu dopiero powialoby groza :-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
właśnie słuchałem w latach 80 różnych zespołów i u2 nie robiło na mnie i wielu innych żadnego wrażenia , łatwe i lekkie przeboje dla mas , natomiast taka grupa jak np.The Sister of Mercy to było od razu coś , co było oryginalne i niepowtarzalne , a u2 z tym swoim śmiesznym bono i takimi samymi utworami za każdym razem może im tylko czyścić buty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
o chlopie! zapunktowalas z sisters of mercy!! ;-) ale robisz baaaaaaardzo niestosowne porownania! :-p eldritch i bono to dwie rozne bajki, choc podejrzewam, maja do siebie szacunek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.D.P.I.E.R.D.O.L SIE OD U2
zapunktowales* :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
przede wszystkim reprezentują rocka i z tej perspektywy można ich porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
w odmianach rocka się różnią . lecz chodzi także o pomysły i znając sister oraz u2 mogę śmiało powiedzieć , ze mimo , ze u2 gra dalej , nie zagrało tak oryginalnie jak sister i charyzmatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
drugim zespołem jest np.fields of nephilim lub the cure ---są według mnie o niebo lepsi niż u2 , pokazuje to ich cała kariera i kierunku rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk na maksa
dobra ...teraz odpocznij bo siedząc całymi dniami i nocami na necie niewiele się dowiesz od różnych sobie wartych fanów u2 i innych elementów muzycznych , których nazywasz klasyką , nie wymieniając ich wśród muzycznego dna ,dlatego , że są tzw.klasyką :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×