Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xdomiiino

Najlepsze książki Stephana Kinga

Polecane posty

Gość xdomiiino

Witam. Chciałabym zapytać o wasze ulubione książki Stephana Kinga, może coś polecicie? Osobiście przeczytałam wiele m.in. "Carrie", "Lśnienie", "Miasteczko Salem", "Ręka mistrza", "Missery", "Cmętarz Zwieżąt", "Uciekinier", "Straszny Dom". Osobiście "Lśnienie" jako pierwsza z książek Kinga, którą przeczytałam, olśniła mnie! :) A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszytko, co napisał, moim zdaniem najlepsze jest lśnienie, talizman i czarny dom z Peterem Straubem i historia Lisey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów pomarańczowo
Większość mi się podoba. A trochę inny King? "Wielki marsz", "Pokochała Toma Gordona", "Blaze" ? Też robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania King
Dla mnie: Carrie (+ film), Miasteczko Salem - uwielbiam je!, Cmętarz zwieżąt (ale filmu już nie polecam), Cujo. Z trochę innego Kinga: Wielki marsz (super!), Zielona mila, Dallas '63 (tę ostatnią kocham po prostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wszystkie. uwielbiam jego opowiadania, sa dobre, gdy gdzies jade, bo nienawidze przerywac lektury. z powieści uwielbiam ''desperacja'' ''sklepik z marzeniami'' ''it'' ''bastion'' ''dolores claiborne'' to tyle, ile pamietam, ale nie ma ksiazki ktorej bym nie polubila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddhghhd
a czytaliscie mroczna polowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotkaaa32
Własnie odebrałam od kuriera "Mroczną połowę" jutro zacznę czytać ale zapowiada się ciekawie. Tutaj mała zapowiedź: http://atik.pl/mroczna_polowa,2705081,112573.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessska2012
misery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi również podobało się "Lśnienie". Polecam także "Zieloną milę" i "Misery", powinny Ci się spodobać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
"BASTION" Przerażająca wizja opustoszałego świata, obraz apokalipsy. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera. Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia obudziła w ludziach wszystko co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo. "TO" Derry to małe miasto w stanie Main - nawiedzone miasto - w którym pewnego razu grupa dzieci spotkała TO. Większość z nich miała szczęście, uszła z życiem i wyjechała z Derry. Po dwudziestu latach TO znowu daje o sobie znać, a ci, którzy przeżyli, zostają wezwani do powrotu w rodzinne strony. Zapomniane strachy dzieciństwa powracają. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę by skutecznie stawić mu czoła. -u-za pakiet ... Cena rynkowa: 100,00 zł NASZA CENA: 79,99 zł http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26079086 :)o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię: "sklepik z marzeniami" bezsenność ręka mistrza zielona mila lśnienie cujo Serca Atantydów ogólnie bardzo go kocham. ale ta seria o mrocznej wieży średnio mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie się
Mroczna Wieża bardzo podobała. Ale może dlatego że jak czytałam to miałam 15 lat i ogólnie lubiłam fantastyke. A i jeszcze taka w sumie bajka mi się podobała: oczy smoka, czytałam na przerwach w bibliotece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Mroczna Wieża niektóre fragmenty i owszem:) młodość Rolanda i wprowadzenie postaci Eddiego Deana, ale ogólem nie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
czytam wszystkie jego dziela najlepsze dla mnie to lsnienie i cmetarz zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lśnienie rozwala system!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingomanka
Nie wiem czy jest najlepsza, bo jeszcze nie czytałam, ale jest już w Matrasie jego nowa książka "Znalezione nie kradzione". Ktoś już czytał, może coś na ten temat powiedzieć? Mnie zaciekawił opis książki i nie wydaje mi się, żeby było to coś beznadziejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepsze jest wciąż "Miasteczko Salem", przeczytałam pierwszy raz tę książkę w czasie, gdy męczyła mnie bezsenność, spałam po niej jak zabita :P snów koszmarnych w związku tą lekturą nie miałam żadnych! nie chcę napisać, że ta powieść, była tak nudna, aż zasypiałam, bo przeczytałam ją dwa razy, dla mnie to jedna z lepszych książek Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepik z marzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zakupić książkę "Uśmiech Losu" - autor: Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo przypadła do gustu ostatnia książka mistrza Kinga Mroczna Wieża www.taniaksiazka.pl/ksiazka/mroczna-wieza-tom-1-roland-stephen-king/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×