Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubusek0001

Przystanek Woodstock kto był kto się wybiera ? I jakie wrażenia

Polecane posty

Skoro zaczynam temat to trochę wyjaśnienia z mojej strony Otóż to kilka razy planowałem już wyjazd na ten festiwal ale jakoś tak mi się życie potoczyło że, nigdy mi nie udało się tam trafić. I w końcu myślę w tym roku mi się uda słyszałem wiele opowieści o tej imprezie od znajomych pozytywnych i negatywnych. Ale teraz postanowiłem zapytać się tu o wasze z zdanie o tej imprezie która, trwa przecież od ładnych paru lat i odbywała się już w kilku miejscach naszego kraju, ciekaw jestem waszych wrażeń i wspomnień z przywiezionych z Przystanku Woodstock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale porazzzzzzka
przecinek stawiamy PRZED słowem ŻE i KTÓRY :P i teraz nie wiem - jestes taki młody czy taki stary, że zasad pisowni nie pamietasz?:P jesli tylko masz ochote to jedz na woodstock:D niezaleznie od wieku:) uwierz mi - bedziesz sie bawil przednie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margitta
Ja się wybieram Byłam tam w zeszłym roku ( chciałam jechać wcześniej ale nigdy nie miałam z kim więc stwierdziłam że pojade choćbym miała jechać sama i tak zrobiłam ) Było zaje*iście w pociągu poznałam fajnych ludzi z którymi rozbiłam się na polu w tym roku tez rozbijemy się tą samą grupą a może jeszcze kogoś nowego zwerbujemy po drodze do kostrzyna kto wie Polecam ten festiwal Atmosfera jak nigdzie indziej, jedna wielka rodzina, uśmiechnięci i pomocni ludzie naładowani pozytywną energią ( oczywiście zawsze znajda się jakieś wyjątki) i jest bardzo bezpieczny Przyjeżdzają tam nawet rodziny z małymi dziećmi Jedynym minusem jaki zauważyłam są powrotu bo pociągi są przepełnione do granic możliwości No i wiadomo kurz itp ale można się zawsze umyć na polu jest lidl do miasta nie jest daleko także wszystko pod ręką A jakby co to na forum uctok.com i na głównym forum woodstocku miesiąc przed festiwalem zakładany jest bank podróży gdzie każdy kto nie ma z kim jechać może znaleźć kogoś z okolic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoenix30
Niewazne ile masz lat jedź jest świetnie ja byłam z małą 3 letnia córeczką mężem i znajomymi, wszystko jest na miejscu jest lidl więc nie treba tony jedzenia zabierać, w tym roku przy lidlu ma być taka fajna strefa do wypoczynku. Serio polecam taka impreza jest jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woodstock.. i po woodstocku. a tak na przyszlosc, bede polecac kazdemu. kto tam raz pojedzie na bank bedzie chcial wrocic. inaczej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku byłam pierwsza i...zakochałam się w atmosferze festiwalu od pierwszych sekund :) Już w pociągu poznałam sympatycznych ludzi. Grunt to jechać z kimś sprawdzonym i spontanicznym, nie trzeba dużej grupy, bo na miejscu poznaje się sporo pozytywnych świrusów :) Oczywiście, wybieram się za rok, za dwa i...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitereek210
ja chcę w tym roku jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitereek210
Ponawiam temat szukam jakiś fajnych ludzi z lubuskiego albo dolnośląskiego do wyjazdu na Przystanek Woodstock 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitereek210
I co nikt nic nie napisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinkaMalinka
Jedzie ktoś z okolic Gorzowa i przygarnie ?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×