Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomózcie mi ehlp help

szukam piosenki help!!!!!!!

Polecane posty

Gość pomózcie mi ehlp help

Może ktoś ma, alo wie, gdzie znaleć... Chodzo piosenkę Krystyny Prońko "Chodzi po głowie" Tekst jest taki: A gdyby znów zakochać się Za głosem serca w ciemno iść Odwagi tyle w sobie mieć By tym co mam móc się dzielić z kimś A gdyby wygnać z siebie lęk Raz jeszcze w stan euforii wejść I może zacząć nowa pieśń Kto to zna dobrze wie, że niełatwo jest Co jakiś czas Chodzi po głowie Myśl, aby znów duetu częścią być Na oku mam właściwy obiekt I tylko on o tym nie wie nic Więc może znów zakochać się Za głosem serca w ciemno iść Niech na języki biorą mnie Co mi tam kogoś mieć w końcu żaden wstyd Co jakiś czas Chodzi po głowie Myśl, aby znów w duecie wolnym żyć Na oku mam właściwy obiekt I tylko on o tym nie wie nic. POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi ehlp help
UUUUUUUUUUUUUUUUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze ten utwor jest nigdzie nie umieszczony..nie moge nigdzie znalezc ale wyczytalam ze to z osobistej kolekcji i nie jest nigdzie udostepniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze ten utwor jest nigdzie nie umieszczony..nie moge nigdzie znalezc ale wyczytalam ze to z osobistej kolekcji i nie jest nigdzie udostepniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jest on na płycie "Poranne łzy i inne tęsknoty". Tylko że jej też nie mogę nigdzie znaleźć. Ale dzięki za próbę pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavaj
przyłączam sie do poszukiwan i prosze o informacje jak ktos cos znajdzie odnosnie tej piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×