Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 lata samotności i zastanowienie nad przyszłością

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem typem ciągłego imprezowicza, chociaż umiem się bawić i na imprezach klubowych, jednak ostatnimi czasy nie mam okazji, bo samemu nie chce mi się wybrać , a znajomi od dawna w związkach... Jestem facetem ponoć przystojnym, 190cm wzrostu, ciemna karnacja, wykształcony, wysportowany (od dziecka uprawiam kilka dyscyplin), wyrzeźbiony, chyba dość zaradny (w wieku 27 lat wybudowałem dom - rodzice mi nie pomagali), mam duży samochód nie z najniższej półki, przymierzam się do prowadzenia działalności, chociaż tak na prawdę takową prowadziłem odkąd pamiętam w różnych dziedzinach, tylko nieoficjalnie, jednocześnie pracuję na etacie. Jest jednak totalna klapa w moim życiu osobistym... Miałem w swoim życiu 4 kobiety, z czego jedną kochałem bardzo, byłem z nią ponad 6 lat, wcześniej byłem z jedną, był to mniej znaczący związek, no i później z dwoma innymi, jednak te wszystkie 3 krótkie związki zakończyłem ja, jeden 6-letni został zakończony przez kobietę, mimo że byłem dla niej zawsze uczciwy, nigdy nie zdradziłem. Po tym związku, mimo że minęło już 2 lata mam wrażenie, że już nigdy nie będę miał normalnej rodziny... Chyba zaczynam przez to łapać deprechę... Mam wrażenie, że to wszystko na nic... Co mi po tym wszystkim, skoro nie mam drugiej osoby przy boku. Kogoś, kto dawałby mi siłę do działania, kto wspierałby. Robienie wszystkiego dla siebie jest takie... Puste... Gdzie znaleźć kobietę, która będzie do mnie pasowała - będzie również zadbana, pracowita, porządna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na siłę - sam zakończyłeś te związki, tzn. że coś Ci w tych kobietach nie pasowało. polecam wybierz sobie jakąś kobiete ze swojej przeszłości, która wg Ciebie najbardziej odpowiada Twoim kryteriom i zagadaj do niej. ;) mój ex facet również zrywa z wszystkimi swoimi dziewczynami. wg mnie miał zawsze ku temu lekko irracjonalne powody, ale to są jego powody i ma do tego prawo. miał śliczne, kochające, dobre i mądre dziewczyny, które o niego bardzo dbały - w jednej nie pasowało mu to, że zanim go poznała, całowała sie z kilkoma facetami na jednej imprezie. w innej przeszkadzało mu to, że raz go okłamała. a ze mną zerwał, bo rozmawiałam z kumplem na facebooku. jest szalenie inteligentny, mądry, dobrze wykształcony, zaradny, a z kobietami odwala takie numery, że naprawde szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przeszlosci, to juz nie wchodzi w gre. Zakonczone na zawsze - nie chce nikogo narazac jeszcze raz na cierpienie, bo wiem, ze cierpialy, mimo ze zakonczylem te zwiazki szybko, zanim sprawy zaszly za daleko. Po prostu nie zakochalem sie w nich i mnie do nich nie ciagnie tak jak to bylo z ta jedna, z ktora byl dlugi zwiazek. Chcialbym ustabilizowac zycie w tej kwestii, ale brak perspektyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu Twojego postu mam nieodparte wrażenie że szukasz kobiety -mebla, a nie kobiety a człowiek Ona musi być..... Ona musi,,,, Będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że mam coś w zamian do zaoferowania. Chciałbym, żeby też dbała o siebie. Bardzo to doceniam - aktywność sportową. Większość dziewczyn może tego tak nie docenia, za to docenia wzrost faceta... Każdy zwraca uwagę na coś innego. Po prostu mam jakieś tam wymagania, ale nie sądzę, żeby były one szczególnie mocno wygórowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jestes? Uprawiam cross fit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o jakąkolwiek kobiete z przeszłości, nie o taką z którą byłeś w związku, tylko np. koleżanka z klasy, która bardzo sie podobała, ale nigdy nic miedzy Wami nie było. jeśli jest ktoś taki to warto spróbowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie atrakcyjniejsze już dawno zajęte, niektóre już mężate i dzieciate ;) Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes z Warszawy, mozemy sie umowic na kawe, mam 26 lat- ta od crossfitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, jak już sam zauważyłeś, z wiekiem coraz ciężej znaleźć ładną, wartościową i mądrą osobę, która nie jest zajęta albo po przejściach. Dobrze, że masz jakiś tam obraz idealnej dla ciebie kobiety, ale wydajesz się być trochę zapatrzony w siebie. Dobrze, że wiele osiągnąłeś i dbasz o wygląd, ale jak będziesz miał taką roszczeniową postawę od początku znajomości, to wiele nie osiągniesz, nawet jeśli znajdziesz taką kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ma prwo wymagac.... w koncu nie brakuje pewnie takich ktore poleca tylko na jego kase no i ma spory problem - wiem o czym mowię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz do tematu podejsc bardzo madrze i nie zdradzac sie z wszystkim od razu... bo jak co niektora wyczuje kase, to sie nie odczepi, a co ci po takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a zdjątkami się wymienimy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×