Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sexi 41

A jak poderwać sporo młodszego faceta? jest temat o uwodzeniu starszego

Polecane posty

Gość Sexi 41

więc na pewno są kobiety doświadczone również w zdobywaniu młodszych. porosżę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi 41
Są tutaj czy się myliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza__
kurcze zawsze to młodsi sie kleili do mnie :) juz drugi teraz uderza młodszy o 7 lat .. moze dlatego ze nie wygladam na swoje 28 ... moze dlatego ze sie na nie nie zachowuje, ze jestem niezalezna, pracuje i nie sprawiam problemów :) ?? nie wiem :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj się poderwać
to proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi 41
Nie wiem jak się do tego zabrać :p Jeśli są przystojni, ciekawi, dojrzali i spontaniczni to możesz ich do mnie skierować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to chyba jakas taka moda ze mlodni faceci leca na starsze laski... niedawno udalo mi sie zakonczyc taki niefortunny zwiazek z mlodszym... przyznam ciezko bylo... chcial stabilizacji... ale dlaczego akurat ze mna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj się poderwać
hmmm, gdyby moi chcieli stabilizacji tobym się zastanowilai chyba spróbowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj... to juz drugi z kolei, ktory chce stabilizacji... jeden byl 5 lat mlodszy... drugi 6 ... nie nie nie... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexi 41
Nie wiem czy moda, ale mnie się podobają młodsi atrakcyjni, zadbani faceci :D Fajnie mieć takiego u boku. A ty czemu zakończyłaś ten związek, nietasama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś już 42 latka
ja tez zawsze miałam wiano mlodszych adoratorów, wyszłam za mąż za równolatka,kompletna porazka,małżeństwo rozleciało się w pył,potem zjawił sie młodszy,romans trawał 2 lata,to było coś,super sex,beztroskość i zero nudów, ale jak wiadomo nic nie trwa wiecznie,odszedł do młodszej, potem było kilku młodszych którzy kręcili się koło mnie i nie wszystcy dawali znaki że na raz, teraz mam 15 lat młodszego faceta,trwa to drugi rok,zakochany po uszy,nawet poprosił mnie o rekę ale odmówiłam,nie wiem czy to miłość czy zauroczenie a nie chcę marnowac życia dzieciakowi,niech ochłonie i zobaczymy co będzie dalej,może akurat zostanie na dłużej, wkażdym razie wiem,słyszę o tym i mam świadomość tego że młodość dodaje wigoru,nie chodzę smętna jak koleżanki w moim wieku, a kiedy pytaja jak to robie że tak świetnie wygladam odpowiadam : korzystam i cieszę się życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOOle
"teraz mam 15 lat młodszego faceta," patologia stara p i z d o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werniczka ll
PODERWAĆ MŁODSZEGO... żaden problem:) cooli do ksiązek,bachorze niedomyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodszego nie trzeba podrywać
bo sam lgnie do dojrzałej kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce
młodszy cię wyrucha i zostawi.tak będzie na stówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 latek
Wystarczy że dasz młodszemu jakiś znak że jesteś nim zainteresowana np. Patrz mu się w oczy, puść oczko albo uśmiechnij się do niego to od razu będzie twój. Młodsi mają tak że boją się podrywać o wiele starsze kobiety bez pewności źe się jej podoba! Wiem co mówie bo sam jestem po 2 związkach ze starszą od siebie kobietą i wolę starsze kobiety bo potrafią mnie zaspokojić. Dużo młodszych kobiety jest tak napalone źe od razu chcą się pieprzyć a z starszą kobietą uwielbiam gre wstępną która trwa z godzinę albo jeszcze dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości nie ma uniwersalnej metody na podrywanie. I nie ma jednej, która pasowała by do każdego, kto metrykalnie odpowiada waszym kryteriom. 18-latki czy 40-stki, wszystko podłączone do tego samego zasilacza mózgowego. Jak coś zrobić szybko, sprawdzonym sposobem, hej ludzie polećcie mi, bo ciemna jestem. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitie
Ostatniego to wcale nie podrywalam :D no chyba, ze jedno zdanie można uznać za podryw. Powiedziałam mu tylko kiedyś żeby się trzymał ode mnie z daleka, bo jego widok miesza mi w głowie i budzi niepotrzebne pragnienia. Potem wstalam i wyszlam (byliśmy akurat w kawiarni). Następnego dnia - jakby to powiedzieć - był kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitie
Ostatniego to wcale nie podrywalam :D no chyba, ze jedno zdanie można uznać za podryw. Powiedziałam mu tylko kiedyś żeby się trzymał ode mnie z daleka, bo jego widok miesza mi w głowie i budzi niepotrzebne pragnienia. Potem wstalam i wyszlam (byliśmy akurat w kawiarni). Następnego dnia - jakby to powiedzieć - był kupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J a g o d a
Mam 26 lat a w oko wpadł mi 16latek... Znamy sie od dziecka, mieszka kilka domów dalej. Kilka miesiecy temu zaczelam wspolpracę w Kólkiem Tanecznym do ktorego on nalezy. OD zawsze podobali mi sie mlodsi i to do nich mnie cignelo (dodam iz w mojej rodzinie to chyba kobiety w genach maja ;p) Byc moze jestem pod wrazeniem jego osoby, jak na swoj wiek bardzo inteligentny, nie wyglada tez jak pryszczaty nastolatek. Po prostu przestac myslec o nim nie moge juz od dluzszego czasu. Rozmawiamy, smiejemy sie zartujemy, oczywiste, że rozmowy na wielu plaszczyznach sie nie kleja ale raczej jest luzno i bez jakiegokolwiek spinania sie. Nie dalam mu nic do zrozumienia. Zdaje sobie spr z tego ze na dluzsza mete w tej sytuacji moze byc ciezko... Dac sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J a g o d a
"znamy sie od dziecka" - na mysli mialam glownie to, że mieszkamy niedaleko siebie Bo gdy ja zaczynalam dorastac on sie urodzil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek34
Witam, Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną, ale nie wiem jak poderwać kobietę w realu, kręcą mnie sexi kobiety, nawet te starsze ode mnie. Chętnie jakąś poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem. Mam 42 lata i podoba mi się znajomy 26 latek. Wiem, że mu się podobam i że pewnie boi się zrobić pierwszy krok. Ale ja jestem staroświecka i też się boje. Jeśli zrobię pierwszy krok i zostanę odrzucona, stanę się pośmiewiskiem. Wolę jak facet mnie zdobywa. Gdy jest duża różnica wieku to obie strony są zestresowane. Dziesięć lat temu miałam faceta, który był ponad 20 lat starszy ode mnie. Był pięćdziesięciokilku letnim, zadbanym inżynierem. Z pozoru pewnym siebie, a podchody też trwały dość długo. Z równolatkami idzie szybciej. Ale duża różnica wieku to facynujący, zakazany owoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podrywai mnie starsi a teraz mlodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładną młodą trudniej poderwać. A takie starsze o wiele łatwiej bo wiemy, że taka podstarzała chętnie skorzysta. Wiadomo, że czas jej się kończy. Wystarczy udać zauroczonego i po sprawie. Śmieszne jest to, że one myślą, że mają jakąś kontrolę nad tym. Są takie łatwe. Jak się nie łapie na młodsze to mamusia zrobi ci dobrze po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mlodzi lubia starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co innego miałaby taka usłyszeć. Kiedy młode nie lecą to jakie masz wyjście. Sam zaczynasz w to wierzyć, że kręcą cię starsze. Żałosne to, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi sa piekni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy faceci lubia mlode dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvch
mam 30 lat i powiem szczerze ze zawsze kręciły mnie kobiety w wieku 40+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×