Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zalogowana123

Ambitny chłopak

Polecane posty

Moj chłopak ma 18 lat i uczeszcza do technikum. Załatwił sobie płatne praktyki a co najważniejsze jest dobry w swoim fachu przez co "szefowie" go lubia i ciagle proponuja mu zlecenia oraz grzeja mu miejce w firmach. Jest inteligetny, ma swoje zdanie na każdy temat i jest na swój sposób wyjątkowy. Jest również bardzo ambitny ale mam wrażenie ze z każdym dniem coraz bardziej. Uczy sie, pracuje i sam kiedyś przyznał ze jest pracocholikiem. Ja jestem zupełnym przeciwieństwem. Chodzi mi o to ze mimo ze regularnie sie spotykamy, rozmawiamy, troche mniej niz na poczatku ale rozmawiamy to czuje ze praca i jego kariera jest ważniejsza odemnie. Tak wewnetrznie mi go brakuje. On ciagle sie uczy co jest równoznaczne z tym ze czesto jest zmeczony, podenerwowanu. Zaczynam coraz bladziej widziec nasza przyszłość chodz by z tego wzgledu ze boje sie iz bedzie sie na mnie zawodzić gdy nie bede osiagać sukcesów, tyle zarabic.. Nie wiem co zrobić bo zalezy mi na nim ale z drugiej strony nie wiem czy dla noego nie bedzie lepiej jak nie bede mu przeszkadzac w karierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście przecież młodzi. Może sama zacznij uczyć się, rozwijać, a nie zastanawiać się, czy sprostasz jego wymaganiom. Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz we związku nie możesz tylko brać ale też musisz dawać ;) Musisz po prostu zadbać o to aby dawał ci to czego ci brakuje tworząc ku temu "stymulujące" warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18. Wiem ze jesteśmy młodzi, ale on jest srasznie "dojrzały", juz teraz myśli o skąplikowanej przyszłości.. Mogła bym zaczac sie uczyc owszem, ale noo jestem leniem. Nie jest tak ze nie robie nic ale nie jestem ambitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko niestety jest bezplodny? :P stopka: robota mnie nuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie znajdzie sobie inną dziewczynę, ambitniejszą itg. Gdzie wybierasz się na studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest bezpłodny :D Mój cel to narazie matura ;) Myśle ze Levviatan ma racje.. Musze z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×