Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wislak89

Brzydki ale wysoki chłopak chciałby poznać nieatrakcyjna dziewczynę i pokochać j

Polecane posty

Gość wislak89

Czy znajdzie się tu taka dziewczyna?która chce być kochana.chce.by chłopak się nią troszczył.opiekował.był przy niej na dobre i źle.a jeśli nawet nie obdarzyła mnie uczuciem.stworzyć piękna przyjaźń.do której będzie mogła uciec od świata.który nie zawsze ja zrozumie i zaakceptuje?jestem brzydkim-ale inteligentnym 22latkiem.mam dobre serce.jestem bardzo wrażliwy i uczuciowy.mam192cm.niebieskie oczy i szczupła sylwetkę..jeśli jakąś dziewczyna będzie zainteresowana choćby sama konwersacja smsowa.oto mój mail Sebkas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wątpliwa
Dlaczego nie poznasz kogoś a tradycyjny sposób, tylko szukasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strucla
Człowieku jak Ty jesteś brzydki to masz szansę poznać bardzo ładną dziewczynę. Ja niby ciągle słyszę od chłopaków jesteś śliczna a trafiam na samych brzydali poza tym chyba nie do końca od urody to zależy czy kogoś spotkasz ale od szczęścia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Dlaczego ta droga?a dlaczego nie..każda droga jeśt dobra jeśli chcemy być kochani..a ja bardzo chce..bardzo mi brakuje mi miłości.uczucia..bliskości..do strusi:-)chyba pisaliśmy na jednym temacie o 20letniej mamie i chyba dość nieprzychylnie pisałas o płci męskiej:-) co do tWEJ TEZY to niestety takie osoby jak ja są odrzucane przez ładne fizycznie kobiety..ale..ja poprostu nie chce poznać takiej kobiety..marzę o kimś podobnym do mnie.wrażliwej.delikatnej dziewczynie..która chce kochać i być kochanym lub poprostu moc się zwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wątpliwa
Czemu zakładasz od razu, że dziewczyna, którą poznasz, musi być nieatrakcyjna? Moim zdaniem uroda mężczyzny nie jest najważniejsza. Problem jest ze znalezieniem faceta, który nie wymagałby od kobiety atrakcyjnego wyglądu. Ale czemu od razu mówisz "dajcie mi jakąś brzydulę"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Nieprawda.celowo napisałem-nieatrakcyjna fizycznie a nie brzydka bo nie ma brzydkich kobiet..można mieć brzydkie lub podle wnętrze..czy napisze ktoś.czujący i myślący jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waham się
Ja bym się odważyła, ale to pewnie jakieś internetowe prowo... Kafeteria nie wzbudza ufności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Z całą pewnością jestem osoba prawdziwą..ale oczywiście wykazujesz się bardzo odpowiedzialnym myśleniem bo nie można ufać obcym nieznajac ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waham się
Nie wiem, czy w to wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowasssssssss1
Tak pisałam tam bo wkurza mnie jak takie dziewczyny robią to z 1 lepszym a potem narzekają a znam takich dużo..... Poza tym wiele razy zawiodłam się na facetach i już ich trochę nie lubię Ale mówię Ci że najładniejsze laski mają mało atrakcyjnych chłopaków i na odwrót nie zawsze tak bywa ale często pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowasssssssss1 znaczy STRUCLA
: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Nie sądzę by tak było.nie widziałem pary o różnorodności co do urody..piękne dziewczyny wybierają równie atrakcyjnych partnerów..zreszta ja również byłem zakochany w atrakcyjnej dziewczynie.w sumie jej troszkę na mnie zależało ale sam się wycofałem..bo wiem że wkoncu pewnie by mnie zostawiła dla przystojnego.bo ciągle byłbym zazdrosny i czuł się gorszy jako człowiek..jako osoba brzydka mam mnóstwo kompleksów.obawiam się ludzi choć jestem postacią komunikatywną.boję się ich pogardliwych spojrzeń..mam gorsze dni.gdy usłysze coś niemiłego..np jezu jaki pasztet..osoba atrakcyjna nigdy tego nie zrozumie co czujemy my-brzydsi..ale czy mniej wartościowi?raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Nie sądzę by tak było.nie widziałem pary o różnorodności co do urody..piękne dziewczyny wybierają równie atrakcyjnych partnerów..zreszta ja również byłem zakochany w atrakcyjnej dziewczynie.w sumie jej troszkę na mnie zależało ale sam się wycofałem..bo wiem że wkoncu pewnie by mnie zostawiła dla przystojnego.bo ciągle byłbym zazdrosny i czuł się gorszy jako człowiek..jako osoba brzydka mam mnóstwo kompleksów.obawiam się ludzi choć jestem postacią komunikatywną.boję się ich pogardliwych spojrzeń..mam gorsze dni.gdy usłysze coś niemiłego..np jezu jaki pasztet..osoba atrakcyjna nigdy tego nie zrozumie co czujemy my-brzydsi..ale czy mniej wartościowi?raczej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde leszczu
Ile jeszcze będziesz zakładał ten sam temat? W kółko to samo. Czemu zawsze jak nawciągasz się łupieżu baba jagi to wkurwiasz ludzi:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRUCLA
nawet nie wiadomo czy Ty naprawdę jesteś brzydki czy sobie tego nie wmawiasz albo Ktoś Cię olał i od razu myślisz że to dlatego że niby brzydki...... Poza tym dla 1 ktoś jest brzydki a dla 2 cudo świata.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waham się
Masz strasznie niską samoocenę. I wiesz, jaki może być problem? Że partnerka byłaby dla Ciebie przede wszystkim dowartościowaniem siebie. :) Nie mówię tego złośliwie. Po prostu umawiałam się kiedyś z chł0opakiem, który nie był Adonisem - i wiesz, czemu nam nie wyszło? NIe dlatego, że był brzydki, ale że ciągle szukał potwierdzenia siebie w moich oczach. Ja jako kobieta mogę się zaopiekować facetem, ale nie mogę go niańczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Jeśli chłopak wciąż czuje się niegodny dziewczyny to znaczy że bardzo mu na niej zależy..poza tym..ja chce otoczyć uczuciem druga osobę.zaakceptować w niej wszystko..ale też chce by ktos mnie zaakceptował taki jaki jestem..też pełen obaw..leków..ktoś kto nigdy nie czuł się gorszy przez wygląd nie zrozumie tych obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waham się
Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRUCLA
A ja się zgadzam z ,,WAHAM SIĘ'' opinią tej osoby bo rzeczywiście często tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak89
Waham się-jeśli do mnie napisałas odezwę się jak tylko będę mógł..wierzę że zrozumiesz i się nie obrazisz o zwłokę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
w życiu bym nie chciała być z osobą, która uważa mnie za nieatrakcyjną i jest ze mną "z braku laku", bo nie stać go na kogoś, kto by mu się naprawdę podobał. żałosne, tak jak i zakompleksiony facet-ciota, który przeprasza, że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiślak 89
Wy chyba nie rozumiecie ze użyłem słowa-nieatrakcyjna-tylko i wyłącznie umownie.bo ja w ten sposób nikogo nie oceniam'a już napewno nie kobiety..każda z nich ma w sobie coś pięknego..mi najbardziej się podobają te.które w opinii innych wzrokowcow są niefajne..do waham się-nie rozumiem treści twego maila...jeśli nie chcesz poznać się bliżej to po co piszesz w taki enigmatyczny sposób traktując mnie jak potencjalnego gwałcicięla?liczę że odezwę się jeszcze jakąś samotna sympatyczna dziewczyna pragnąca czyjejś uwagi miłości ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooo43
chcesz być moim przyjacielem ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiślak 89
Przypominam mój mail sebkas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiślak 89
Nikt się już nie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waham się
Śmieszny jesteś. Napisałam pierwsza, a Ty jeszcze wybrzydzasz? Chcesz pogadać, to prywatnie, a nie na moje maile odpowiadasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuhdis
Napisałam i czekam na odpowiedz, oczywiscie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiślak 89
Do Oli-dziękuję na maila niestety nie mogę odpisać nie wiem o co chodzi jeśli zechcesz napisz na mój nr 511366212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×