Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawaler z braniem

Być Żoną. Dlaczego tak bardzo wam na tym zależy ?

Polecane posty

Gość Kawaler z braniem

Dlaczego Kobiety pragną zostać Żoną a w szczególności Stare Panny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wymyślaj, że wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kiedyś pragnęły. Teraz kobiety mają większe ambicje, niż nosić tytuł "żony". A te, które tak tego chcą to pewnie myślą, że będąc żoną mają już faceta uziemionego na zawsze, a to guzik prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mi nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie. Ale np z mojego otoczenia i wiem, ze nie tylko u mnie tak jest, ogromna presja ludzi. Rodzice wiercą dziure, kolezanki, które juz powychodziły za mąż, mają dzieci, za kazdym razem pytają ''kiedy Ty/najwyższa pora/młodsza nie będziesz/na co czekasz'' i to odnośnie zarówno męża jak i posiadania dziecka. Czasami mam wrażenia, że jako singielka jestem postrzegana jako ta 'gorsza', zastanawiają się gdzie jest haczyk/co ze mną nie tak, skoro w tym wieku(27), nie mam męża i dziecka, a wszystkie koleżanki już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo żona brzmi dumnie. Niech ktoś powali moją teze Otóz jak kobieta zostaje żoną, to niestety ale jest ta lepsza, niz panna. Bo ktos ją poznał , poznał że jest fajna i dobra i moze byc matką dla jego dziecka. Jakis facet uznał ją,ze nadaje sie do zwiazku,ze nie jest glupia i p**********a i da dobre geny jego dzieciom. Bo jakis facet brzydko mowiac ją zaklepał. Samo posiadanie faceta nie znaczy nic , bo jutro juz moze zwiazku nie byc. Zwiazek na papierze to juz inna para kaloszy. \I tak uwazam,ze ta ktora staje sie żoną, po roku czy 2 chodzenia ,ze sobą jest cos warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz Vibrator w szafie to po co ci mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie ambicje mąz z********a a wy leniwe baby w domu cale życie na garnuszku męża i jeszcze źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawaler z braniem
To nie jest provo. Szukam właściwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×