Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak i jego gusta

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam do Was pytanie. Czy wasi chłopacy też uważają, że dziewczyna może być ładna, ale nie musi mu się podobać? Ja np. Tego nie rozmumiem. Dla mnie jeżeli ktoś jest ładny, świadczy o tym że mi się podoba. W mniej lub bardziej pociągający sposób, ale się podoba. Jeżeli uważam, że dziewczyna jest brzydka, to znaczy, że mi się nie podoba. Boje się też, że mój chłopak napala się na swoje koleżanki. Dobrze wiem, że to robił bardzo często przed tym jak zaczęliśmy być z wiązku a teraz mówi mi, że nie, ale ja uważam, że takich rzeczy chyba nie da się powstrzymać, ponieważ w to wliczają się emocje. Jestem w ciąży. Za nie długo będę miała wielki brzuch i przytyje co mnie bardzo martwi. I tak nie jestem osoba szczupłą, jedyne co mogę dobrego powiedzieć osobie, że mój brzuch jest w miarę szczupły. Niestety cała reszta zostawia dużo do życzenia. Boje się, że nie będę go jusz pociągać. Sam cały czas mi mówi, że nie będzie z osoba która jest gruba, a szczególnie brzuch! Stałam się strasznie przez to zazdrosna. Nie wiem czy robiąc mu awanturę o to że patrzy się na gole laski w filmu jest przesadzone czy normalne. Albo , że nie chce żeby się spotykał z koleżankami, na które się napalam, chociaż on mi mówi, że są że sobą jak brat i siostra i. Czy w ogóle moje obawy są słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×