Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chlopak sie nie stara.

Polecane posty

Gość gość

To jest dla mnie ogromny problem , prawde powiedziawszy jestem mloda bo mam 18 lat ale z nikim sie nie zżylam tak jak z nim , zaczelo sie psuc jak mu powiedzialam co zrobilam majac 15 lat , myslalam ze nigdy nie zbiore sie na odwage ale mu powiedzialam , no i od tej pory totalny olew , ma wyj****e bo to widac , traktuje mnie jak kolezanke , nie pisze milych slow a jak sie pytam czemu to mowi ze lubi jak ja je pierwsza pisze , ja wiem ze to najgorszy blad mojego zycia ale jak on pisal z innymi o seksie , dziewictwie i klamal mnie w oczy ze to nie on to ja musialam to znosic , jak pil i plakal w sluchawke musialam to znosic , a on po tym jak mu powiedzialam to zrobil sie tak szorstki jak malo kto , wczoraj napisal mi ze nie chce ze mna tego robic przez to co zrobilam , mowi ze mysli ze go zdradzam .. jak mam mu przekazac zeby zaczal sie starac? Wiem wiem 18 lat zycie przede mna jeszcze kogos sobie znajde ale do najpiekniejszych nie naleze , jak on to powiedzial dziewica tez nie jestem wiec nikt mnie nie zechce ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak to nie przyjaciółka niestety dlatego nie mówi się wszystkiego chłopakowi Oczywiście,ze trzeba być uczciwym,nie kłamać itp ale nie wolno wszystkiego mówić facetowi,tym bardziej,ze nie wiedział o Twojej tajemnicy,więc po co mu powiedziałaś ,to była Twoja tajemnica a uroda jest wazna ale nie najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go ,nie odzywaj sie i niech spada , nastepnym razem nikomu nie opowiadaj swoich tajemnic bo to twoje zycie i nikomu nic do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij go olewac, nie odzywaj się przez tydzień lub dwa, nie pisz pierwsza, odpowiadaj krótko na SMS, daj mu znać ze nie masz dużo czasu dla niego, bo masz jakieś zajęcie, to od razu zacznie się bardziej starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×