Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darryl 81

Cieszę się że jestem sam

Polecane posty

Gość Darryl 81

i że żadna daremna złamaska nie ma nade mną władzy :) nie czekam na żadne oświadczyny, nie muszę jej zaglądać w telefon żeby sprawdzić, czy nie pisze z jakimś innym, nie wariuję bo nie dostałem smska/kwiatka/całuska... ooo jak mi dobrze :) fajnie mieć te 30 lat i mieć wyrąbane na kobiety i związki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu ja 30+ kobietka, singielka... Jak dobrze... -że nikt mi nie pierdzi pod nosem - że nikt nie rozpycha się na łózku - że nikt nie domaga się seksu 2 razy dziennie - że nikt mnie nie w*****a - że wreszcxie moge robic to co chcę i kiedy chcę - że mogę mieć burdel w pokoju i nikt się nie dop******i - że mogę chodzić dwa dni w tych samych majtkach - że nie muszę się stroić i zakłądać pięknej bielizny achhh...jak mi dobrze....bez faceta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a tu ja 30+ kobietka, singielka... Jak dobrze... -że nikt mi nie pierdzi pod nosem - że nikt nie rozpycha się na łózku - że nikt nie domaga się seksu 2 razy dziennie - że nikt mnie nie w*****a - że wreszcxie moge robic to co chcę i kiedy chcę - że mogę mieć burdel w pokoju i nikt się nie dop******i - że mogę chodzić dwa dni w tych samych majtkach - że nie muszę się stroić i zakłądać pięknej bielizny achhh...jak mi dobrze....bez faceta!! xxx jakby nastolatka to pisala, pewnie cierpisz wewnetrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu ja 30+ kobietka, singielka... Jak dobrze... -że nikt mi nie pierdzi pod nosem - że nikt nie rozpycha się na łózku - że nikt nie domaga się seksu 2 razy dziennie - że nikt mnie nie w*****a - że wreszcxie moge robic to co chcę i kiedy chcę - że mogę mieć burdel w pokoju i nikt się nie dop******i - że mogę chodzić dwa dni w tych samych majtkach - że nie muszę się stroić i zakłądać pięknej bielizny achhh...jak mi dobrze....bez faceta!! xxxxx hehe żałosna jesteś, tak ci dobrze a jak wychodzisz na ulice i stajesz przed lustrem to jesteś załamana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak masz burdel w pokoju i majtki zmieniasz co dwa dni, to i tak pewnie nie znalazłabyś faceta, chyba że takiego samego brudasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×