Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslec o facecie ktory

Polecane posty

Gość gość

Ma dziewczyne,ale udaje ze jej nie ma. Ignoruje rozmowy,wzmianki o niej,zmienia temat itp a jednoczesnie opowiada wspolnej znajomej,ze zareczac sie chce. A robi podchody do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce wzbudzic w tobie zazdrosc i pokazac ci ze jesli chcesz go zdobyc to muszisz sie pospieszyc bo mozesz go stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To zwykly d**ek. Rozgarniety facet nie gra w ten sposob na uczuciach i albo chce jednej,albo drugiej. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:33 1. Ma dziewczynę, a udaje, ze jej nie ma 2. Wspólnej znajomej opowiada jak to mu zależy... 3. Robi podchody do drugiej Powiedz, że jeszcze w twojej obecności... Nie nie, kochanie... Nikt nie wykorzystuje nikogo po to, aby na drugim zrobić wrażenie.... I co nie myśli przy okazji o tej drugiej? Intryga... Zastanawiam kiedy ludzie się nią posługują...chyba jedynie w skrajnych przypadkach. Może ten ktoś ma problem z pozyskaniem ciebie, w związku z tym robi coś żeby zamącić ci w głowie. Jestem przekonana, że ogromna cześć społeczeństwa potępi taki postępek. Bowiem nie wolno jakiejś kurna fran robić nadziei a myśleć o drugiej. Ja przepraszam, ale zaryzykuję i powiem, że jemu zależy ale nie tobie ale na tej drugiej. Przyjrzyj się dobrze...A z kim pielęgnuje relacje... z tobą??? nie ciebie, to on się generalnie wstydzi tylko przy wspólnej znajomej jakoś tam gra, by w tobie był zachowany jego wizerunek. Obłuda i zakłamanie! Draństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on do mnie zarywa,a ma dziewczyne z ktora planuje zareczyny i mowi tej znajomej,ze mu z nia dobrze:D. Albo czegos z twojego postu nie zlapalam. Wstydzi w jakim sensie? Przed znajoma,bo zarywa? Nie wiem o co kaman:). Zarywa tak,ze nie wiadomo o co mu chodzi. Chociaz pewnie o jedno. Mam wstret do takich zagran,ogolnie,no ale facet wpadl mi w oko. Gdyby nie byl zajety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokoj. Temu kto posal wyzej chodzilo pewnie o to,ze kolesiowi dobrze z dziewczyna, toba sie bawi,ale wspolnej znajomej sciemnia jaki to on solidny facet zebys dobrze o nim myslala . Mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jestes Qurvom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu ze jezeli jakas jest Ci w stanie faceta odbic to niech go sobie bierze bo ty ys juz go nie chciala jak znow bedzie pil do czegos..mowil o jakies...miej wyjebane a bedzie Ci dane wiem ze to trudne tez jestem z facetem rok bywa roznie faceci tez sprawdzaja kup sobie ksiazke "Mezczyzni kochaja Zolzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie traktuje cie napewno powaznie. Jak kogos do przebzykania. A ze swiadczy to o nim, to juz malo w tej sytuacji wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktotko? Palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×