Odpowiedz na ten temat

Co powiedzieć tej dziewczynie ?

• gość 2017.10.12 [14:10]
    Chodzi o to , że wczoraj mój kolega zrobił imprezę, no i na tej imprezie była dziewczyna, której się podobno podobam, bo to albo często mnie zagadywała, a to często się do mnie uśmiecha, raz nawet chciała mnie zaprosić do kina, a wczoraj po zakończeniu imprezy poprosiła żebym ją odprowadził, bo boi się sama po ciemku wracać, no i mi jakoś głupio było odmówić, więc ją odprowadziłem, ona później zaprosiła mnie na herbatę do swojego domu, oczywiście również poszedłem, no i chyba to był mój błąd, bo gdybym mógł cofnąć czas, to na 100% bym wszystkiego odmówił, ona po pewnym czasie powiedziała mi, że musi na chwilkę pójść do toalety i za moment wróci, oczywiście wróciła, ale calutka rozebrana od stóp do głów, ja siedziałem tylko i byłem bezsilny wobec niej, ona dosłownie się na mnie rzuciła, zaczęła całować, później też rozbierać, jako, że mi było bardzo przyjemnie to uległem, ona mnie zdominowała w 100%, tą noc spędziliśmy razem, nawet nie wiem dlaczego, ale nie umiałem się powstrzymać, obudziłem się obejmując ją, po czym szybciutko się ubrałem i uciekłem, nie wiem co mam teraz robić, nie wiem dlaczego ona to zrobiła, boję się teraz z nią nawet gadać, a ciężko mi teraz wytłumaczyć będzie przed nią, że to nie powinno mieć miejsca, nie wiem co mam jej teraz powiedzieć. Pomożecie ?
  • gość 2017.10.12 [15:43]
  • q odpowiedzi 2017.10.12 [18:58]
    Jak to co masz jej powiedziec, zapytaj czy nie jest przypadkiem w ciazy, dopiero wtedy bedziesz mial problem usmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [19:04]
    po pierwsze zapytaj czy się zabezpieczyła jeśli wytrysk był do pochwy. Po drugie skoro do tego doszło (załóżmy, że była zabezpieczona) to niekoniecznie każda, która to zrobi na pierwszej randce jest k**wą. Może na prawdę się w tobie zakochała. Za mało wiemy - powinieneś to rozważyć bo moim zdaniem to sam na nią byłeś napalony i wszystko zwaliłeś na nią a potem przeraziłeś się, że będą jakieś konsekwencje albo zobaczyłeś, że może nie jest taka piękna i uciekłeś
  • gość 2017.10.12 [22:28]
    Ja zabezpieczony nie byłem, a zwiałem nie z takiego powodu, który opisałaś, a z powodu tego, że czułem, że nie powinno mnie tam być, a ja nie powinienem tego zrobić
  • gość 2017.10.12 [22:39]
    18:58
    Od kiedy to kobieta wie po jednym dniu, ze jest w ciąży ?
  • gość 2017.10.12 [23:23]
    boisz się, że będzie czegoś oczekiwać od ciebie? a może sama traktuje to jako zabawę, weź się wgarsć chłopie bo marzesz sie jak baba
  • gość 2017.10.13 [10:17]
    2323
    Nie wydaje mi się, żeby traktowała to jako zabawe
  • gość 2017.10.13 [18:27]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...