Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powiedzieć tej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to , że wczoraj mój kolega zrobił imprezę, no i na tej imprezie była dziewczyna, której się podobno podobam, bo to albo często mnie zagadywała, a to często się do mnie uśmiecha, raz nawet chciała mnie zaprosić do kina, a wczoraj po zakończeniu imprezy poprosiła żebym ją odprowadził, bo boi się sama po ciemku wracać, no i mi jakoś głupio było odmówić, więc ją odprowadziłem, ona później zaprosiła mnie na herbatę do swojego domu, oczywiście również poszedłem, no i chyba to był mój błąd, bo gdybym mógł cofnąć czas, to na 100% bym wszystkiego odmówił, ona po pewnym czasie powiedziała mi, że musi na chwilkę pójść do toalety i za moment wróci, oczywiście wróciła, ale calutka rozebrana od stóp do głów, ja siedziałem tylko i byłem bezsilny wobec niej, ona dosłownie się na mnie rzuciła, zaczęła całować, później też rozbierać, jako, że mi było bardzo przyjemnie to uległem, ona mnie zdominowała w 100%, tą noc spędziliśmy razem, nawet nie wiem dlaczego, ale nie umiałem się powstrzymać, obudziłem się obejmując ją, po czym szybciutko się ubrałem i uciekłem, nie wiem co mam teraz robić, nie wiem dlaczego ona to zrobiła, boję się teraz z nią nawet gadać, a ciężko mi teraz wytłumaczyć będzie przed nią, że to nie powinno mieć miejsca, nie wiem co mam jej teraz powiedzieć. Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q odpowiedzi
Jak to co masz jej powiedziec, zapytaj czy nie jest przypadkiem w ciazy, dopiero wtedy bedziesz mial problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze zapytaj czy się zabezpieczyła jeśli wytrysk był do pochwy. Po drugie skoro do tego doszło (załóżmy, że była zabezpieczona) to niekoniecznie każda, która to zrobi na pierwszej randce jest kurwą. Może na prawdę się w tobie zakochała. Za mało wiemy - powinieneś to rozważyć bo moim zdaniem to sam na nią byłeś napalony i wszystko zwaliłeś na nią a potem przeraziłeś się, że będą jakieś konsekwencje albo zobaczyłeś, że może nie jest taka piękna i uciekłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabezpieczony nie byłem, a zwiałem nie z takiego powodu, który opisałaś, a z powodu tego, że czułem, że nie powinno mnie tam być, a ja nie powinienem tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 Od kiedy to kobieta wie po jednym dniu, ze jest w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz się, że będzie czegoś oczekiwać od ciebie? a może sama traktuje to jako zabawę, weź się wgarsć chłopie bo marzesz sie jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2323 Nie wydaje mi się, żeby traktowała to jako zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.10.2017 18:58 Można powiedzieć, że wykrakałaś tą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zamiar zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji już praktycznie nic nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bujną wyobrażnia tania prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnego powodu, żeby okłamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba się będzie ożenić autorze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było uciec przed seksem, a teraz to jesteś współodpowiedzialny. Śmieszy mnie jak to facet po fakcie czuje się molestowany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 Wtedy była inna sytuacja, ale przyznaje, że gdybym mógł cofnąć czas to bym cię posłuchał, a teraz życie praktycznie mam zniszczone i to przez 1 głupi błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za błędy się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 Ja naprawdę mocno żałuje tego i nie chcę, żeby tak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
no cóż, na jakąś napaloną trafiłeś. Na razie nie rób nic, jeżeli się do Ciebie nie odezwie to znaczy że tylko chciała cię przelecieć i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:55 Ale ona jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiadomo, że nie spała z innymi po imprezach? Skąd wiadomo kto jest ojcem? Może ona to zrobiła specjalnie, bo była w ciąży z kimś nieodpowiednim albo nie wiedziala z kim a autor był tylko celem... dla mnie to wszystko dziwne i nienormalne. Autorze, chwila słabości drogo Cię może kosztować, ale bez przesady że zmarnowales życie. Poczekaj spokojnie na rozwoj sytuacji, jak urodzi można zrobić test na ojcostwo, jeżeli nawet Twoje dziecko wcale nie musisz być z jego matką. A może jeszcze się w niej zakochasz? Może skoro było Ci tak dobrze i nie umiales się oprzeć znowu Cię zaczaruje? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 Tego nigdy nie wiadomo, kobiety zawsze mają tą przewagę, że wiedzą, że są matkami. Może i zrobiła to specjalnie, bo była w ciąży z kimś nieodpowiednim, ale to tak naprawdę jest mało prawdopodobne osobiście raczej w to nie wierzę, ponieważ dzisiejszymi technikami można łatwo wykryć kto jest ojcem, a po za tym wiadomo w którym jest ona tygodniu ciąży, więc gdyby już była w ciąży wtedy kiedy mnie uwiodła to tydzień ciąży by się nie zgadzał i nawet nie musiałbym robić żadnych testów. Wiem, że z matką być nie muszę, ale prawda taka, że teraz nie poznam żadnej kobiety, która chciałaby ze mną być. Jeżeli chodzi o nią, to twierdzi, że mnie bardzo kocha i nawet się przyznala do tego, że wiedziała że ma dni płodne i też przewidziała, że nie będę mógł się jej oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień ciąży by się nie zgadzał :-D :-D rozwaliło mnie to, a to myślisz, że to się da tak co do dnia określić :-D ? O 2 tygodnie można oszukać i nikt się nie zorientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na samym początku też się da ? Tzn. logiczne sie dla mnie wydaje, że ciężej określić czy jest się np 30 czy 32 tydzień, no, ale czy 6 czy 4, to chyba jest do określenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na wypełnianie obowiązków rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 Wypełnianie obowiązków rodzicielskich podczas gdy jeszcze nie jest się rodzicem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test na ojcostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe no i ciąży nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, czy ty masz mozgownice miedzy nogami?trzeba bylo podziekowac za herbatke i wyjsc skoro ci sie nie podobala, a dziewczynie rzucic, nie zimno ci?ale nie, okazja byla to trzeba bylo skorzystac, potwor nie potwor byle mial otwor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×