Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy powinnam utrzymywać z nim kontakt

Polecane posty

Gość gość

Hej pierwszy raz korzystam z tego typu stronek ... znałam się z moim byłym chłopakiem 2 lata zanim zaczęliśmy być razem i przyjaznilismy się przed związkiem , zawsze mu się podobałam ale on mi nie , dopiero po 2 latach coś zaczęłam do niego czuć miałam dość związków i myślałam że to ten jedyny , po 2 latach związku zostawil mnie , powiedział ze za mało mnie kocha żeby ze mną być , ale chcę dla mnie jak najlepiej i chce utrzymywać kontakt , i mówi że zawsze będę dla niego ważna. Boje się tego ze Pokocha inna , mamy po 17 lat i to ze mnie zostawil wynika z jego wieku ? Czy powinnam utrzymywać z nim kontakt (spotykać się co tydzień codziennie dzwonić) dodam że przez ten czas nie doszło do pełnego zbliżenia i jest mi źle ze swój pierwszy raz może mieć z inna kobieta , chciałam naprawić wszytko ale on powiedział ze to nie ma sensu na razie uczucie nie wróci , boli mnie to że tak odpuszcza i nie walczy o to , mówi ze ciągle ze wie ze inna go tak nie pokocha, jest zazdrosny o mnie . Nie rozumiem jego uczuć być może wynika to z jego nie dojrzałości , myślicie że jak nie będę się do niego odzywać to za kilka lat np 4/5 wróci do mnie jak nagle pojawię się w jego życiu czy lepiej się kontaktować ? Kiedy są większe szanse ze wróci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 17lat, ze 4czy 5lat to mozesz juz 5 innych chlopakow. Daj sobie spokokmz gnojkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm wiem ale boję się że będę sama on wydawał się taki bezpieczny , religijny jest i wgl , boje się ze nikt nie pokocha mnie tak ze będę dla niego całym światem , albo teraz jest tyle rozwodów wszytko mnie to przeraza chce być z tym jednym jedynym do końca nie ze rozwód albo coś wiem ze nie powinnam teraz o tym myśleć ale cały czas mam to w myślach :'( boli mnie to bo Go bardzo kocham a on odszedł , a ja miałam na niego takie Plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki religijny a bzykać chciał bez ślubu a teraz cię pogonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go raz a dobrze :D po co Ci taki gnojek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciał , nie doszło do pełnego zbliżenia tylko się dotykalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt można utrzymać, ale nie spotykać się co tydzień i nie dzwonić codziennie. Jako juz znajomi i koledzy, a nawet przyjaciele aby utrzymać dobry układ możecie dzwonić nawet raz w miesiącu, spotykać raz czy dwa na rok. Jest facebook, jest Skype i to wystarczy. Dobrze jest trzymać kontakt, by potem nie było myślenia, co by bylo gdyby on był teraz wolny, bo może byliśmy sobie przeznaczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, jesteś fajną dziewczyną, dlatego on nie chce palić mostów Dobrze ze Ci to powiedział wcześniej co.czuje, tj. zanim się zwiazaliscie poważniej Często później dochodzi do zdrady Lepiej ze nie zrobił Ci gorszej rany Nie wiem czy warto trzymać sie jego woli i kontaktować się Chyba Ciebie to będzie boleć, bo chcesz być z nim Jesteś młoda, uśmiechnij się, zaslugujesz na kogoś lepszego, kto Cię będzie kochał na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją z moim obecnym mężem jak jeszcze byliśmy para rozstalismy się. Nie byliśmy razem miesiąc on się z kimś spotykał ją też kogoś poznalam ale to nie było to przeplakalam bardzo dużo nocy nie byłam w stanie funkcjonować kiedy po kilku dniach napisalam czy tęskni to ODP że nie bardzo. Po miesiącu to on dzwonił i prosił przychodził z kwiatami powiedział że zobaczyl co stracil. Teraz jesteśmy małżeństwem od 4 lat mamy synka. Głowa do góry jak macie być razem to będziecie jak nie to na pewno spotkała kogoś kogo pokochasz z wzajemnością a z tego będziesz się jeszcze śmiałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×