Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonim95

Czy warto czekać?

Polecane posty

Witam drogie Panie. Pytanie, jak w temacie - czy warto czekać na miłość? Czy zdarzało się Wam, że zabiegał o Was facet, który się Wam nie podobał i odrzucałyście jego zaloty, ale z czasem (jeśli się nie poddawał i dalej walczył) pojawiało się uczucie i się zakochiwałyście? Jeśli tak, to takie historie byłyby tutaj mile widziane. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za desperat biega za kobietą która go odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego czegoś zawsze musi być chemia, pomijam miłość od 1 wszego wejrzenia bo to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdarzało się ze zabiegał taki, który w ogóle mnie nie interesował. Parę razy tak się zdarzyło. Za każdym razem próbowałam się do niego przekonać bo nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. I za każdym razem im dalej tym było gorzej.W miarę upływu czasu nabieralam pewnosi, ze nic z tego nie będzie i nie chce być z ta osoba w związku, Nigdy nie zalowalam,ze nic z tego nie wyszło i nie chciałabym się związac ponownie z tymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,jeden tak zabiegał, dzwonil i smsowal- a właśnie pojawiły się komorki- ze na dźwięk smsa dostawałam białej gorączki. Nie było się jak wykręcić, że mnie nie ma w domu i nie mogę odebrać stacjonarnego bo właśnie miałam komórkę. Ogolnie meczybula. Na szczęście się skończyło i nigdy więcej już go nie widzialaml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co do miłości od 1 wszego wejrzenia jest wiem to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - może taki, który spotkał niezwykle wartościową dziewczynę i się zakochał bez zapamiętania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalem ze jak facet podoba sie kobiecie to ona raczej nie robi problemow zeby sie zblizyli do siebie, a jesli go odrzuci no to na ogol facet sie zniecheca do tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;13 Ja miłosci od 1 wejrzenia nigdy nie przeżyłam wiec dlatego tak napisałam. A żyje już dość długo na tym świecie wiec spore doświadczenie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to przykro mi u mnie dwa razy :) tak ze od 1 randki para i tyle,,,ale no cóż:)a reszta to po prostu chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdurueudjf
tak ,dwa razy odrzuciałam bo faceci byli nachalni i absolutnie nie w moim typie,tacy stalkerzy dosłownie,jeden miał problemy psych,groził ze się zabije,wydzwaniał miesiącami,,,co innego zabiegac gdy druga osoba cos czuje,a co innego narzucać się i szantażować wiedząc ze nie podobamy się drugiemu człowiekowi,nie jesteśmy w jego typie ,jestem ogolnie za szczerą rozmową i uczciwym postawieniem sprawy,wiem ze zdarzają się przypadki i sytuacje gdy męzczyzna stara się i kobieta w końcu mu ulega,w druga stronę natomiast o wiele rzadziej,tak mi się wydaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym ulec zabiegom męczyzny jeśli miałabym pewność ze jest to ktoś kto mnie nie skrzywdzi,przy kim będę czuła się bezpieczna i kto mnie nie zdradzi,gdym wiedziała ze jest człowiekiem porządnym,dobrym,opiekunczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc dziewczy niestety nie bierze pod uwage wymienionych powyzej tzn.bezpieczosnstwo, wiernosc itd. a pozniej placza ze zostaly skrzywdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny biorą te cechy pod uwagę, tyle że mężczyźni z takimi cechami są niewidoczni - tzn. są bardzo spokojni i sprawiają wrażenie, jakby kobiety ich w ogóle nie interesowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy mezczyzni nie sa atrakcyjni w oczach kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są nawet bardzo atrakcyjni , tyle że takich jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet. Dupowaci mężczyźni nie są atrakcyjni. Problem w tym, że ta druga grupa uważa się za dobrych,których żadna nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×