Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czym różni sie sex analny od klasycznego

Polecane posty

Gość gość

na pewno jest inny, ale czy lepszy? cokolwiek miałoby to znaczyć nie chcę go doświadczyć, o nie pytam, bom ciekaw może odpisze ktoś,kto go doświadczył i ma coś w tym względzie konstruktywnego do powiedzenia myślę, że jest jedną z form poniżenia i zniewolenia kobiety niczym dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet skojarzyło mi się z Dostojewskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciasno i wspaniały. Ja z moja robie to tak ze całujemy sie i jednoczenie pompuje w jej du/pkę a potem kończe w srodku;) cudowne uczucie. Seks klasyczny jest nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekaw bylem raczej opinii kobiety, żony, kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalinka
ja nie czuję się tym poniżona czy upokorzona, jest to faja odmiana dla seksu klasycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks analny jest dla mnie podniecający ze względów na to, że to trochę tabu. Najbardziej lubię w dwie dziurki naraz, bo wtedy naprawdę mam duży orgazm. Używamy oczywiście wibratora. ;) Seks klasyczny też jest fajny i wolę go od analnego. Analny to takie urozmaicenie, które stosujemy z mężem od czasu do czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się mi właśnie zdawało( to do powyższego) może jeszcze spotkam kobietę która będzie mnie kochała i będzie mnie pragnąć, a wtedy.. w ramach.. nie , to głupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś ma ochotę na naprawdę zboczone zabawy przez telefon? Anal sama dziurka w tyłku i pośladki. Jestem Żaneta z http://www.tele-amatorki.pl/ , moja fotka to ta trzecia od góry:) Uwielbiam sex telefon o analu bo to mega mnie podnieca i tylko w ten sposób osiągam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analny zbok w akcji? Plus spamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×