Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla facetow nie istnieje cos takiego jak wielka milosc ta jedyna

Polecane posty

Gość gość

idealna kobieta. Liczy sie tylko, zeby: dawalanormalnie i w tylek, brala do ust, miala prace i nie byla pasozytem i byla w miare ladna czyli, zeby mu stawal. Tyle. Z taka moga byc. Jesli cos sie zmieni na gorsze we wspolnym zyciu to ida do nastepnej. Zaden nie roztkliwia sie nad utracona czy niespelniona miloscia itd. Smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt,że jesteście "inni" choć myślę,że zdarzają się wrażliwe jednostki,i jednak zależy im na czymś więcej niź sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet potwierdzam dodałbym jeszcze żeby była mądra tzn. taka z którą się nie będę nudził. Ale żeby stawał to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy latwo taka znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
dawalanormalnie i w tylek, brala do ust, miala prace i nie byla pasozytem i byla w miare ladna czyli, zeby mu stawal xxxxx ... i tak myślą prawdziwi faceci ;) kobiety myślą inaczej, chyba że chcesz żebyśmy się zamienili w kobiety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Ja chciałbym zjeść Idę...całą,grubą i z tamponem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz, bo ja wciąż myślę o byłej w której byłem poważnie zakochany i wcale świetna w łóżku nie była, anal mnie nie kręci, laska też jakoś nie. Także kochać potrafimy, ale tylko wyjątkowe kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chciał mieć pasożyta w domu? Kobieta która pracuje wie że kasa z nieba nie spada i potrafi ją docenić, a pasożytowi jak to pasożytowi zawsze jej mało i jeszcze te wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to ma być k***a facet. Ma pieprzyc, zarabiać, chlac wóde i iść na wojnę a nie jakaś ciamciaramcia. I pisze jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to sa wyjatkowe kobiety? i czemu jest Twoja byla a nie aktualna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet potwierdzam dodałbym jeszcze żeby była mądra tzn. taka z którą się nie będę nudził. Ale żeby stawał to podstawa. v to ja kur/wa nie wiem,czego on jeszcze oczekiwał bo wychodzi,żem idealna może ,zebym podczas pieszczot nuciła marsz Radeckiego? https://youtu.be/TOWdT6Drvwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to ma być k***a facet. Ma pieprzyc, zarabiać, chlac wóde i xx No to Słoneczko dowiedz się, że chlanie wódy żle wpływa na zarabianie o pieprzeniu nie wspominając:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to sa wyjatkowe kobiety? i czemu jest Twoja byla a nie aktualna ? x Bo aktualnej nie posiadam i nie chcę posiadać, wy i tak nie potraficie kochać zbyt długo. A wyjątkowa kobieta to taka, którą facet pokocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po vodce mój po prostu nie może skończyć, wiec ruchu i 40 minut i godzinę i ciągle nie kończy wiec mi się podoba. A co do pracy, można hamować a można iść na vodke z kierownikiem. Jak myślisz kto szybciej awansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harowac miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia lubi chlanie, bo to ich żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem kochac, tesknie za bylym i nowego tez nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyjątkowa kobieta to taka, którą facet pokocha x no i w tym jest problem,..........żeby dwoje chciało na raz ja też,,jak gość powyżej,mam zajęte 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku byłam na weselu i siedział na przeciwko z***biście przystojny facet, ale jak wypiciu kieliszka krzywo się jak panienka to trudno było mi zobaczyć w nim mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze strony kobiety pewnie musi byc to cos, ze kobiety umieja czasami nie chciec przystojniaka z wysoka wyplata , a chca jakiegos skromniejszego faceta,bo milszy albo bo po prostu tak. A faceci... mnie dyskwalifikowali za co... za to ze nie bylam opalona :D ze powiedzialam ze seks analny odpada, ze lubie zakupy (za swoje!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 teraz są tacy faceci? to nie żałuj tych znajomości,bo to żenujące powody ...szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie chcą przystojniaka z kasa tylko wtedy kiedy nie mają u takich szans. Wtedy obniżają wymagania i biorą tych gorszych. Odwrotnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś opalona i nie dajesz analnie - nikt cię nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks analny to bardzo powazny powod w dzisiejszych czasach. A znacie takie pary, ze kobieta zle traktuje faceta a on ja dalej chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam,ale facet musi mieć coś z beretką nie tak,że lubi być gnębiony,nieszanowany i poniżany nie wiem,czy w zaciszu domowym i z liścia nie dostają ,,, skoro lubią,to ,mają takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,czy w zaciszu domowym i z liścia nie dostają ,,, xxx o matko.... nie no z tym zlym traktowaniem to chodzilo mi o cos takiego, ze kobieta nie chce robic laski albo seksu analnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są znacznie gorsze od mężczyzn bo pomimo podobnego schematu wyboru partnera nie potrafią się do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystej ciekawości do dziewczyny która nie robi łąki i analizy. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×