Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwa milosc

Dla nieszczesliwie zakochanych, mozecie sie tu wyzalic, wszystko co zwiazane z n

Polecane posty

Gość nieszczesliwa milosc

ieszczesliwa miloscia, taki topic tez sie chyba przyda, zwazajac na to ile osob z powodu milosci-nieszczesliwej milosci jest przybitych, smutnych. Tu mozecie sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjj
nooo i dobrze ze taki topic zalozylas, chyba bede tu pierwsza osoba, zarniona:( ehhhhhhhhhhhhhh glipia milosc:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość który sie wyzalił w necie
ja sie zakochałem w kobiecie 7lat starszej ode mnie, dawała mi sygnały ze jest bardzo zaintersowana i ze ona chce abym ją zaprosił na randkę,a ja głupi juz na podstawie tych sygnałów sie zakochałem w niej, chłop 26 lat a głupi jestem jak dzieckoo i teraz cierpie, wpakowałem sie w takie pierdo***e uczucie jak łajza. Ja proponuje spotkanie, randkę a ona nawet nie odpisuje/nie odbiera telefonów, a gdy widzielismy sie ostatnim razem 2 tyg temu to ona była pełna entuzjazmu, myslałem ze jest zainteresowana a tutaj lipa :// eh pocierpie teraz pewnie kilka tygodni minimum....... moje zycie sercowe od małego to pasmo samych porażek ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj, odkochasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi żalenie nie da. Rzeczy nie zmieniają się od myślenia, narzekania, tylko od planów i działania. Jasne, że żal że nie wyszło. Ale żyję i chcę być szczęśliwa, więc dam sobie szansę na to nią być. Żałobę mam za sobą już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 Skąd ona jest? Bo miałem podobny przypadek może to ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wyzalił sie w necie
do: 2016.03.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wyzalił sie w necie
z okolic Gdanska. Blondynka, nigdy nie farbowała włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam nieszczesliwie zakochana tyle ze w zwiazkach oszukiwana. Musialam zapomniec. Teraz jestem w normalnym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sygnaly Ci wysylala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
SOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wyzalił sie w necie
do gość dziś . usmiechała się, nieco dłuzej patrzyła sie w oczy podczas rozmowy, dotykała mnie (np pacniecie w ramie/reke), otwarcie dawała mi do zrozumienia, ze chciałaby zebym ją zaprosił gdzies do baru lub na imprezę. swietnie nam sie gadało. A Ty skąd jestes i ta laska co Tobie dawała oznaki zainteresowania skąd jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×