Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atro-hen

dlaczego kobiety mają cora wyższe wymagania???

Polecane posty

Gość atro-hen

i jak tu im sprostac :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
Bo zmadrzaly te kobiety, :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atro-hen
ja tylko pragnę żeby mnie azorek oszczał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z odzysku
to sie nazywa ewolucja.. kobiety się rozwijają, a faceci zostali w miejscu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfbn
kolejny topik nieszczesliwego faceta ktory nie widzi szans dla siebie... jakos ostatnio czesto spotykam facetow ktorzy tylko marudza, nic im nie wychodzi, niczego nie osiagaja... kobiety sa o wiele bardziej ambitne i nie załamuja sie tak szybko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie to wyssany z palca mit. gdyby tak było, gdyby kobiety miały coraz większe wymagania, to na świecie byłoby coraz więcej szarmanckich:P, ciekawych:P mężczyzn...którzy oczywiście by do tego stopnia \"ewoluowali\" aby \"posiąść\" partnerkę . a ich na pewno nie jest więcej - zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że... ale to działa pewnie w obie strony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
I niech tak dalej trzymia:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z odzysku
do po części omotana widzisz, bo to jest tak Dużo jest jeszcze na swiecie kobiet, które nie mają żadnych wymagań względem faceta, oprócz tego by był.. Dlatego panowie jeszcze nie zaczęli ewoluować bo wiedza że jakas sie zawsze znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydrożna
no a co faceci nie mają większych wymagań? Kobieta ma być laska a do tego urzodzić dzieci, w domu posprzątać, do pracy pójść i żeby się nią można było jeszcze przed kumplami pochwalić. poza tym--------------->po częśći opętana ma chyba rację., z nami wszystko ok, a wy się staczacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda.
faceci nieudacznicy precz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
Czasem mozna zanalezc jakis konkretny okaz, ale ciezko:-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
Brzydale??? Uroda nie ma nic wspolnego z zyciem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale \"konkretne\" okazy były są i będą zawsze... ale nie zgodzę się z tym, że kobiety mają coraz wyższe wymagania, bo wówczas wystąpiło by zjawisko \"ponad-okazów\" :P w sumie, może i występuje ale na pewno w znikomych ilościach... a do treści z odzysku phi- gdyby tak było ...to zjawisko \"starych pann\" nie miałoby miejsca -wolą jednak być z Kimś, albo same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedowniczkaaaa
moim zdaniem kobiety też nie mają wiekszych wymagań. Wszystko jest w normie, tak jak było! Chociaż czasem dobrze trochę na ambicje faceta wjechać:P, bo ja nie my, to kto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
Tomek Ty już przestań się użalać..... każdy ma szansę na zdobycie serca dobrej dziewczyny.... a nie każda, która na taką wygląda, taka jest.... ale z takim podejściem to je wszystkie spłoszysz !!! pamiętaj kobieta myśli jedno, mówi drugie, a robi coś zupełnie innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie
brzydale!!!!!!!! Choćcie tu, wreszcie przyznano wam rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
jak kobieta ma jakies wysokie wymagania mega tzn ze sama ma problemy ze sobą,wsród moich znajomych na studiach największe wymagania i najbardziej zdziwiaja dziewczyny które sa paskudne albo grube ale same chcioałąyby księcia:p A zwykłe fajne dziewczyny chc a normalnego faceta,z pasją,nie materialistę! bo to całe gadanie o kasie odstrasza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:41 racja:) Takie cos to troszke jak dowartosciowanie sie, on ma byc taki siaki owaki, zarabiac wiecej, miec stanowisko a najlpeiej by był.. lekarzem, adwokatem, biznesmenem oj nasluchałam sie tego A Miłośc to nie sklep - chce takie, to mam Miłość to relacja duszy, serc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×