Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zapomniec o nim

Dlaczego nie potrafie zapomniec o nim?

Polecane posty

Gość jak zapomniec o nim

Ja mam 25 lat.On 26.Bylismy ze soba 8 miesiecy.Roztsalismy sie 2 miesiace temu.A ja nie potrafie zapomniec o nim.Staram sie wypenic swoj dzien tak zeby nie miec czasu na myslenie ale nie da sie.Ciagle o nim mysle.Zadnej inny facet mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroo
dziwna jesteś....serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak to już jest. Teraz to jest jeszcze za "świeża" sprawa. Potrzebujesz więcej czasu. I zobaczysz w końcu zaczniesz oglądać się za innymi facetami :P Też przez to przechodziłam, świata poza Nim nie widziałam a teraz proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapomniec o nim
To jest moj 3 zwiazek i to najkrotszy.1 zwiazek 4 lata, 2 zwiazek 3 lata i ten 8 miesiecy i najbatdziej to przezywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że najlepszą receptą na to jest czas...duuuużo czasu. No i nie można z tą osobą utrzymywać kontaktu. Trzeba go zerwać definitywnie ! Bo inaczej będziesz się jeszcze bardziej z tym męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapomniec o nim
Wlasnie zerewanie kontaktu definitywnie.Ale co wtedy jak on co jakis czas sie odzywa przynajmnie 2 razy w tyg.Niewiem po co i dlaczego?Jaki ma w tym cel?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwanie kontaktu to tylko namacalny brak wiezi...moze nie pomoc...to co w serduchu ciezko wyplenic jak chwasta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się odzywa to jemu też jest ciężko. Szuka kontaktu z Tobą...Heh niech się zdecyduje. Takie granie na czyichś uczuciach jest najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące to mało :/ Ja rozstałam się z chłopakiemw którym zadłużyłam się po uszy półtora roku temu i nadal czuję tyle do niego :( choć w sumie to był "gnojem" -Narcyz, lanser, pozer, a jednak coś mnie w nim urzekło.. ;/ Brak słów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapomniec o nim
Moj byly potrafi przyjechac pod moj dom i patrzec w okno.Niewiem po co to robi jesli nie cche byc ze mna.Sam zawsze sie odzywa co kilka dni.Probuje byc twarda ale zawsze po ktoryms tam razie jak dzowni to odbieram i rozmawiam z nim.PO co niewiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapomniec o nim
A janlpesze ze za kazdym razem jak sie odzywa .Mowi ze tskni ze mu mnie brakuje.To tylko puste slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli się zakochałas to walcz. Jesli żaden sposob nie pomoże możesz zamówić urok miłosny. Ja tak kiedyś zrobiłem, jak widziałem że nie mam szans (kupiłem chyba na urokmilosny24.pl) i w ten sposob zdobyłem ukochaną nie widziała poza mną świata:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelaaa
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w odzyskaniu faceta pomógł Mahasiah z http://magia-anielska.pl , raczej nie ogłasza się on po forach aby zazdrośnicy nie zepsuli mu opinii. Chcę go jednak pochwalić żebyście wiedzieli, że są jeszcze tacy co umieją wykonać prawdziwy rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×